Létezik 4G/LTE internetes asztali rádió?

Figyelt kérdés
Mobilnetes rádiót keresek, de sehol nem találok. Wifis van rengeteg, de nekem olyan kellene ami megy mobilnettel (4G/LTE) és egyszerűen kezelhető.

2021. nov. 29. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen - én nem találtam...

A wifis rádió mellé kell venni egy mobilnetes wifi routert. A megosztott wifi másra is használható.

2021. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BeefEater ***** válasza:
MiFi (vagy bár milyen mobilnetes router) és már létező rádió nem jó megoldás?
2021. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazából az kéne, hogy bekpacsolja és szól. esetleg kiválasztja, hogy mit akar hallgatni, de még jobb ha megjegyzi hogy mire volt utoljára állítva. és mindezt wifi nélkül is. idős embernek kellene.
2021. nov. 29. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
A téma engem is érdekel, hasonlo probléma miatt. Ha valakinek van konkrét javaslata azt megköszönném!!! (Priviben is jo.)
2021. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BeefEater ***** válasza:

Gondoltam, hogy idős embernek kell. De ha jól állítod be akkor ez lehet teljesen transzparens, a rádió magától kapcsolódik a Wifire, csak a routert állítsd be, hogy sohase menjen alvó módba.

Ha teljesen műszaki analfabéta a célszemély akkor én inkább lehet, hogy Raspberry Pi-ből építenék valamit és minden rádiócsatorna kapna egy külön gombot, így annyi lehet az interfész, hogy egy kikapcsol gomb, meg minden csatornának saját gombja, esetleg egy hangerő szabályzó.

2021. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!