Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen olyan asztali gép van...

Milyen olyan asztali gép van ami "viszonylag Jó" és 45000 alatt van? Tudom nem sok de sajnos nincs többem. Légyszi adatokat is írjatok. Kerestem interneten de nem nagyon találtam..

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 21:03
 1/6 anonim válasza:
Csakis használt.
2015. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak viszonylag nagyon sz*r van ennyiért, az is használtan.Gyűjts minimum egy 100ezerig.Annyiért lehet normálisabbat is venni,bár annyiért sem a legjobbat.(ha van hiba a szövegben bocs,telóval írok)
2015. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Használtan egész jót veszel ennyiért.
2015. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire kell. Használtan ennyi pénzért netezni, szöveg szerkeszteni, filmet nézni, esetleg egyszerűbb játékokkal játszani már simán jó gépet kapsz.


Videót vágni, meg új játékokkal nyomulni nem lehet ennyiért.

2015. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tf2
2015. okt. 8. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én a 4GB-set választanám, monitor is van, olcsón.


[link]

2015. okt. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!