Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen DJ szoftvert használjak...

Milyen DJ szoftvert használjak DJ kontrollerhez, ha nem váltak be a legelterjedtebbek?

Figyelt kérdés

Az van hogy a virtualdj, és seratodj körül gondok vannak, az flstudió meg túl komplex erre a célra, arról is váltanék előfizetésem volt mindháromra.

Kompatibilis de instabil megbízhatatlanok!

Olyat keresek amit nem ismerek.



2021. dec. 22. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Traktor DJ?

Asszem' a Mixxx van még, ami aránylag használható, de messze lemarad ezek mögött. Milyen értelemben instabil? Lefagy? Akadozik? Nem reagál úgy, ahogy kellene?

2021. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lefagy akadozik nem reagál úgy ahogy kellene pont ezek a tünetek.
2021. dec. 22. 15:20
 3/16 anonim ***** válasza:
és mindkettőnél ugyanúgy jelentkeznek, ugyanazok a gondok? ha igen, szerintem ott más a hiba forrása, nem a szoftver
2021. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ezt leszámítva teljesen jól fut a géped? nincs akadozás, meg ilyesmi?

hogy állítottad be a drivert, mekkora a buffer?

2021. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

HP Pavilion x360 14-dy0053TU Laptop (11th Gen Core i5/ 16GB/ 512GB SSD/ Win10 Home)

De ugyan ez a gond az alábbi gépeken is:

2db xeon e5645/ 192gb ram/ 350gb ssd/ sli gpu/ win server 2022

A másik gépen is:

AMD Ryzen 7 3800X 8-Core 3.90 GHz/, 16gb 3800mhz ram/ 512gb ssd/8gb gpu/ win 10 pro


Előszőr én is hardver problémákra gyanakodtam, van numark, pioneer, novaition, kontrollerem is. Mindeggyikkel csinálta van amikor csak a kontroller továbbítja a hangot van amikor az elsődleges hanszóróra is továbbít, van amikor fogja magát és kilép a serato, meg amikor nem mozog a képernyő megjelenítés de a kontroller dolgozik kommunikál tovább, ilyenkor újra kell indítani az egész gépet, lefagy és 3-5mp mire a következő zenét betölti a xeon gépet azért vettem mert 512mb hangkártyával bővítettem. Új szabványhoz nem volt piacion ilyen kártya. Azért is írattam ide a kérdést hogy új szoftvereket ismerjek meg.

2021. dec. 22. 15:52
 6/16 anonim ***** válasza:
érdekes.. és ha lecsatlakoztatod a kontrollert, működik rendesen?
2021. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A szoftver újraindítása után elindul ideig óráig működik de max 6-7 órát.
2021. dec. 22. 16:58
 8/16 anonim ***** válasza:
hát, tippelni se tudok, nem találkoztam még ilyennel... tegyél egy próbát Traktor DJ-vel és Mixxx-el, utóbbi nagyon buta, de emiatt nem is gépigényes.
2021. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A kábel mindig ugyanaz a kétfilléres?
2021. dec. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 nem tudom hogy milyen kétfilléres kábelről beszélsz de én aranyozott sony gigabit aux kábelt használok. Már ami cserélhető 1cm vastag kábel mindkét felén frekvenciaszűrő és demagnetizálóval, és elektrolitkondenzátorral. 2m hosszú drágább volt mint a dj pult :D 5 év garancia.
2022. jan. 4. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!