Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Beats...

Mi a véleményetek a Beats termékekről ?

Figyelt kérdés
Valakinek volt már Beats fejhallgatója ? Megéri az árát ? Vagy a Sony, JBL, Skullcandy esetleg jobb minőségben ? Vagy esetleg az érdekelne, hogy ti milyet használtok ?

2022. jan. 16. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Több Beats fejhallgatót is hallgattam már. Nem szólt szépen egyik se, szerintem csak a körülötte kialakult hype miatt veszik annyian. Ügyes volt a marketing ami felfuttatta, azóta is ebből élnek.

Sony volt már amivel nagyon elégedett voltam, de az borzasztó sokba is került.

Régebbi Sennheiserek jók voltak nagyon még az alacsonyabb árkategóriában is, de mostanában ott is érezni, hogy esik a szinvonal.

AKG is nagyon jó volt régebben, amióta eladták a céget azóta nem próbáltam az újabbakat.

A Beyerdynamic még tartja a régi szinvonalat, jók, nem túl drágák, őket bátran ajánlom.

Én jelenleg egy középkategóriás Audio-Technicát használok teljes megelégedettséggel - velük se fogsz mellényúlni.

JBL fejhallgatóhoz még nem volt szerencsém, hangfalhoz viszont sokszor. Ott is igaz, hogy már csak a régi hírnévből élnek. Évek óta esik a szinvonal.

Skullcandy-t ugyan nem hallgattam még, de szerintem ez is csak egy divatmárka, a nevet veszed meg nem a minőséget.

2022. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Beats-t mióta megvette az apple egészen jó, de egy sennheiser, sony általában jobb hangminőségben. Beats inkább dizájner márka, sok marketing, viszonylag kevés fejlesztés.

JBL is jó, volt párhoz szerencsém.


Jelenleg mobil eszközeimhez én airpods pro t használok nekem bevált, szép hang, jó zajcsökkentés stb, viszont egyértelműen drága.

2022. jan. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

#2 Igen hallottam, hogy az airpods pro az jó csak nem fülhallgatót keresek abból van kettő is (egy Samsung és egy Defunc) hanem fejhallgatót.

2022. jan. 17. 10:22
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

#3 Fejhallgatóból Sony, Bose, Sennheiser a legjobbak, JBLt és Skullcandyt nem vennék.


#2 voltam

2022. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!