Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a vèlemènyetek a forever...

Mi a vèlemènyetek a forever living termèkekről, üzletről? (Aloe verás..)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek èrdemes ezzel foglalkozni üzleti szinten?

Lehet ezzel úgy foglalkozni, hogy ne húzza le az embereket anyagilag?

Tènyleg ennyit èr ez a termèk vagy csak èn vagyok ilyen kicsinyes h sajnálom rá a pènzt?

Megmondom őszintèn nekem nem tetszik a marketinges meg ez a nagy bulizás ami mögötte van, meg ez a valósítsd meg önmagad rèsze...



2021. júl. 6. 20:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Bizniszszekta. Érdemesebb őket elkerülni.
2021. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
MLM.
2021. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
MlM nekem nem mondd semmit
2021. júl. 6. 21:00
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Olyan elborult szektás közösség mint a jehova tanúi, csak náluk az isten meg a vallás helyén az üzlet a termék, és a vezető hálózatépítők vannak.
2021. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Áldja meg a JóIsten a Jehovákat is meg a Forevereseket is, hogy üdvössègre jussanak. Meg engem is.
2021. júl. 6. 21:25
 6/21 anonim ***** válasza:
A termékek nem rosszak, de elég drágák. Nekem is van itthon First, a piros krém, meg az ajakír, de kb ennyi. Az üzletet nem építeném.
2021. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Kalap szar az egész. Bengay, citromos víz.
2021. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Óvakodj
2021. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
4%
Jó termékek, jó lehetőség.Úgy foglalkozol vele, ahogy neked szimpatikus.
2021. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintetek èrdemes ezzel foglalkozni üzleti szinten?"


Van, akinek igen. Az alapján, amit magadról írtál - hogy nem tetszik a marketing és sem a buli, sem az önmegvalósítás nem vonzó számodra (plusz, mivel a jelek szerint egy üzleti döntést nem tények, hanem ismeretlen emberek véleménye alapján akarsz meghozni) -, szerintem neked most nem.


"Lehet ezzel úgy foglalkozni, hogy ne húzza le az embereket anyagilag?"


Igen. Mint minden szakmával, ezzel is lehet etikusan foglalkozni és lehet etikátlan módon is. Az átlagemberek körében azoknak van nagyobb híre, akik az utóbbit választották.


"Tènyleg ennyit èr ez a termèk vagy csak èn vagyok ilyen kicsinyes h sajnálom rá a pènzt?"


A termékek akkor érik meg azt az árat, amennyiért a cég adja őket, ha a neki valókat veszi meg az ember és jól használja őket. Az ár tartalmazza az ehhez szükséges személyre szabott segítséget is.

2021. júl. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!