Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az Ordinary valamint a Cerave arcápolási termékekről? Megéri megvenni őket?

Figyelt kérdés
Megéri az árukat? Már egy ideje nézegetem őket, de nem tudom hogy rendeljek e..

#pattanás #arcápolás #CeraVe #Zsírosodó arcbőr
2021. júl. 12. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

A ceravet régóta használom, a kék színűket, szerintem jók. Nem tudom tud e többet mint bármelyik drogériás termék, mert onnan sose vettem semmit. Sokáig elég, nem is pattanásos az arcom, nem szárít.


Az ordinary viszont véleményem szerint túl van hypolva, bár attól függ melyik termékről van szó egész pontosan. A hamlasztoi szerintem nem olyan jók, a szérumok talán, de túl drágák ahhoz képest, van olcsóbb is és ugyanazt tudja.

2021. júl. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Én Cerave Lait Hydratant-ot használok, az arcomra, ami testápolóként van hirdetve. Nyáron csak ezt tudom elviselni magamon, mert nem fénylik az arcom, és fényvédő alá is tökéletes. De a többivel sem lehet mellélőni, továbbá pozitívum, hogy nincs benne parfum és egyéb illatanyag. Ár-érték arányban pedig jobban megéri mint a drogériás vackok, amiktől ki tudja hogy pattogsz ki, mennyire lesz fényes az arcod.

Az ordinaryt még nem próbáltam, de nem tetszik, hogy rendelgetni kell, nem kapható gyógyszertárakban drogériákban. Még fizessek pluszban a szállításért is.

2021. júl. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ceravet nem használok.

Ordinaryt igen. Kezdesnek szerintem jók és sokféle termékük van.

Aztán majd legfeljebb ha kíváncsi leszel más márkákra akkor kipróbálod azokat.

2021. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod mi kell a bőrödnek, mit kell megvenni, akkor megéri. Nekem amúgy a TO legtöbb terméke csalódás volt, nem túl elegánsak a kozmetikai formulázások, de biztosan hatásosak.

A Cerave nagyon jó, első sorban a testápolási dolgai, de nem biztos, hogy arcra bejönnek. Az arclemosóik szuperek.

2021. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régóta használok Cerave termékeket imádom a lemosójukat nem tudom hányszor vettem őket újra, szemkörnyék ápolója is bevállt vagy a 3-ik tubust használom el, a könnyű vizes lotion hidratáló krémjét is jó régóta már a 2-ik dobozzal használom el.

A sa smoothint lemosója se rossz de nem lett nálam alapdarab, meg a krémjét a hátamra használom. Még majd télen lehet kipróbálom a 20 as fényvédős nappali krémjét. Ordinary val olyan sok tapasztalatom nincs mert nem rég rendeltem 3 fajta szérumot, egy retinolt az elmegy de nem lett a kedvencem de a kövi márka tuti az Ordinary lesz ha kifogyok a szérumokból :).

2021. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!