Xbox one x vagy series s?

Figyelt kérdés

Szeretnék beruházni egy konzolra, de nem tudom melyik lenne megfelelő számomra. Van 4k-s tévém. Ezek közül mindegyik konzol tudja a 4k 60fps-t? Series s-en zavaró a kevés hely? Mennyi játék fér el rajta? Amivel játszanék: far cry 6, cod warzone, red dead 2, forza 5.

A keret 110-120 ezer lenne.



2022. jan. 17. 20:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Talán ilyenkor tükrözi a legjobban a mai " gèmer " társadalmat :D. 4k 120 fpss !!! 600 000 alatt ne is vegyél videokártyát !!44?


Nah . Ezeknek az embereknek valóban nem kell Xbox series S .


Viszont . Akit nem izgat ennyire a téma . Csak akar egy kis élményt . Kipróbálni pár Xbox játékot . Az nyugodtan vegye meg .


Személy szerint , én a fable 2 miatt akarok venni series S konzolt . Plusz egy kis gears of war . Ezekre tökéletes .


( Már van egy ps5 konzolom , számomra ezért is tökéletes az S )


32/S

2022. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Ugyanezen kérdésen kattogtam én is, és inkább az xbox one x-et választottam. Ugyanabban az árban mint amennyiben a series s kerül. Nem tartom semmivel jobbnak a series s kategóriát. Azt a 2 perc betoltési időt megtudom várni és ezen kívül minden másban jobb is a one x.
2023. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Vettem már egy sx-et, szerintem is jobban jártam mint az s-el. Cod mw2, nba 2k23-nál meg más aaa címeknél normális ha a hűtés olyan hangot ad ki mint a porszívó? Xd 4k-ban játszok.
2023. ápr. 3. 21:01
 14/16 anonim ***** válasza:
Kb semmi hangja nincs a gépnek. Nincs letakarva a hátsó és felső szellőző?
2023. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nincsen, el van fektetve a tv mellett.
2023. ápr. 4. 00:16
 16/16 anonim válasza:
15 ha most vetted garancia biztos van rajt a..vidd be aztán kicserélik vagy megcsinálják
2023. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!