Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » RCA csatlakozó beletörött a...

RCA csatlakozó beletörött a hifi benenetébe, hogyan lehet kiszedni? Mágnes ártana? Más módszer?

Figyelt kérdés

A gombostű nem okozna gondot, ha avval piszkálnám ki? Ha megkarcolom, romolhat a vezetői minőség?

Fotón az "L" betű melletti bemenetben látszik is a csatlakozó fémdarabja, azt kéne kiszednem:

[link]



2022. jan. 29. 19:13
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem vagyok műszaki ember. Ezen felül, látni a fotókon, hogy a nyák egyrészt oda van passzítva a hifi tetejére, másrészt, ahogy néztem, az RCA túlvégét határoló fémlap csúcsa meg a nyák laphoz van forrasztva...


Ki kellene szippantani előlről, ennél biztonságosabbat és egyszerűbbet nem tudok egyelőre, ezt korábban is írtam, csak még nem tudom, mivel, talán fecskedővel, ami jelenleg nncs.

2022. febr. 10. 20:50
 42/42 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

amugy nem tudom itt mennyire mukodne de ugye mashol ha valami nem jon ki akkor azt csavarral szoktak kiemelni/huzni


ahogy csavarod befele ugy jon kifele amibe csavarod, csak kell egy ellentamasztek egy "alatet" hogy ne csak szimplan becsavard


vannak egesz kicsi facsavarok is viszonylag mely menetel vagyis kitudja elmeletben mennie kellene


mondjuk mint irtak ha te beleolvasztottad az aljazba a beszorult dugot akkor mar nem fog kijonni, igazan mar sehogyse

csak ha kiolvasztod viszont akkor ott mas is megolvad...

2022. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!