Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Váltás iPad Airről (1. generác...

Váltás iPad Airről (1. generáció) iPad 9. generációra?

Figyelt kérdés

Netflixezni szoktam rajta, YouTube-ozni, illetve olvasni, egyetemi előadásokat nézni PDF-ben. Hangzásban nekem megfelelt a régi Air is, csak leejtettem és tönkrement, ezért kell új, viszont azt gondolom (laikusként), hogy az én igényeimnek ez is tökéletesen megfelelne (sőt, sokkal jobb felhasználói élményt nyújtana, mint a régi), és felesleges lenne százezrekkel többet kiadni egy olyan iPadért, amit ki sem használok.

Vélemények?

Köszönöm!



2022. febr. 5. 09:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve Spotify-t szoktam hallgatni, de ott is elégedett voltam a hangzással.
2022. febr. 5. 09:51
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egy nagoyn jó váltás lesz! Az iPad 9 bár a blépő szintet képcisel, de korántsen egy gyenge, ócska tablet. És nem is túl drága.
2022. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A Prot nem használnám ki, még az Air 4-en gondolkodom, de nem hinném, hogy arra, amire nekem kell, megéri azt a plusz 100ezret.
2022. febr. 6. 18:50
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért azt tegyük hozzá, hogy az iPad 9 csak az iPadek tekintetében belépő szint. :D Az Apple gépek alapvetően a felső kategóriát képviselik a teljes palettán.
2022. febr. 6. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

itt az összehasonlítás:

[link]

Ja ja úgy értettem, hgoy az Applenél belépő!

Nincs túl sok különbség a két gép között. A kijelző gyengébb a 9-ben, 1 generációval régebbi hardver, stb.

Ha megy az angol - mé' ne menne - akkor youtubeon nézz összehasonlításokat... rengeteget tesztelik ezeket a gépeket.

https://www.youtube.com/results?search_query=ipad+9+vs+ipad+..


Én 2016-ban azért bettem meg a Prot, mert kellett a nagy, 12,9-es kijelző. Ha elég lett volna a kisebb, akkor az Airt veszem.

Airból az 1. generációs is megvan nekem, a mai napig jól működik, csak már kicsit lassúcska...

2022. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :) Mentek a zöldek!

Közben az Air-t elvettem, mert a 256GB-s Airnél a 128GB-s Pro (11") csak 25k-val drágább. Bár én csak wifiset nézek, cellulart nem, mert megosztom a iPhone-ról hotspottal megosztom a mobilnetet és kész. Ahol meg van wifi, ott azt se kell.

2022. febr. 6. 20:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a gondom nekem is. Nálama PRO ki van zárva, Air vagy 9. gen. között vacilalok én is, majdnem ugyanarra ahsznalnam mint Te ( Csak én Netflix helyett HBO GO/max) Spotify helyett pedig Tidal :D + képeket szerkesztgetnék még instara :D Ipad Air jobban tetszik, de sajnálom érte a pénzt, 150 ezerert gondolom nem adják ide :D Szóval marad a 9. gen renmelem jol hozza, maire én hazsnalom :D
2022. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézzétek a videókat!

és ha van lehetőségetek menjtetek be egy boltba ahol van kitéve iPad, akkor meg kell fogdosni, nézni.

2022. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából nekem az első generációs Air után szerintem bármelyik egy hatalmas előrelépés lesz felhasználói élményben. :D Annál mindegyik felsorolt új iPad klasszisokkal többet tud. :D
2022. febr. 6. 21:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, Nekem Ipad mini lesz, nem nagyon tetszik, hogy mini, viszont A15 van benne brutalerős és nekem ez kell, kompromisszumot kötöttem :D
2022. febr. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!