Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rácsatlakoztattam a Tv-re egy...

Rácsatlakoztattam a Tv-re egy laptopot és azóta a hdmi3 bemeneten a Dvi3 jön rettenetes képminőséggel hang nélkül. Semmit se állítottam el rajta és azóta képtelen vagyok használni az xboxot. Mindent megpróbáltam már. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 20:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
Bocsi, nekem nem egyértelmű a helyzet. Mik voltak előzőleg a tv re kötve, hanyas portokba? Az xbox és kábele érintve volt?
2022. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az xboxot eddig a hdmi3-ás bemeneten használtam ahol a képminőség 720p volt.

Kihúztam az Xboxbol a hdmi kábelt majd bedugtam a laptopba és azóta csak 640x480 as a képminőség és nincs hang. Ha bedugom a hdmi kábelt a setupboxba akkor újra van 720p kepminoseg és hang is de az xboxot nem állítottam at semmit se de megpróbáltam az imént azon változtatni a beallitasokban sikertelenül

2022. febr. 8. 21:28
 3/14 Morzsi007 ***** válasza:
Szóval nem tudod átállítani az Xbox kimeneti felbontását, csak 640x480 a max? Nem ismerem a beállítás menüjét, soha nem volt Xbox-om, de nincs esetleg képarány 16:9 vagy 4:3 állítási lehetősèg, mert a 720p és a 640x480 különböző képarány. Lehet ezért sem mutat más felbontást, mert 4:3-as képarányhoz ez van társítva (max 649x480).
2022. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Morzsi007 ***** válasza:
(max 640x480) akart lenni.
2022. febr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az Xboxon van csak 640x480? Az a szervízmód. Próbáltad már átállítani a menüben?
2022. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Nekem volt egyszer ilyen, hogy csak 640x480 at adott egy xbox one. 3 m es hdmi + 5 portos hdmi elosztó készüléken keresztül volt TV re kötve. Amint közvetlenül, elosztót megkerülve kötöttem tv re visszajött a 720p, valamint ha rövidebbel kötöttem az elosztóba akkor is jó volt.


Próbáld meg szerintem másik hdmi kábellel, lehetőleg röviddel. Hdmi-n kommunikálna is egymással a 2 eszköz, ha 640x480 at hajlandó küldeni csak a box, az arra utal, hogy ez nem sikerül.

2022. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már átállitottam mindent a keparanyt is az összes bemenetbe atdugtam három fele hdmi kabellel probaltam itt az az érdekes és számomra érthetetlen hogy eddig jo volt működött minden gond nélkül és most meg nem pedig szinte csak ki lett húzva a hdmi kábel meg vissza lett dugva az xboxba.
2022. febr. 9. 15:18
 8/14 anonim válasza:
Akkor szerencsés esetben csak az xbox hdmi kimenete hibásodott meg, ha peches vagy akkor az alaplapján vmi. Első körben kiszedném az alaplapot és megnézném multiméterrel a hdmi aljzat minden lába érintkezik-e.
2022. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Esetleg előtte még ezt is megpróbálhatod ha még nem tetted:


[link]


Itt a "Húzza ki, majd csatlakoztassa újra a konzol tápkábelét" szekciót kövesd.

2022. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

[link]


Az auto-detect beállítást próbáltad letiltani és manuál felbontást állítani, de 640x480 volt az egyedüli opció, jól értem?

2022. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!