Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért szeretik olyan sokan LG...

Miért szeretik olyan sokan LG márkájú tvt? Samsung nem sokkal drágább

Figyelt kérdés
2022. febr. 12. 13:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem LG tvt!
2022. febr. 12. 15:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért?
2022. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Èn mèg telefonban is csak ezt a márkát vettem ezer ève, a tv, mosógèp mellett. Sajnos a telefonjuk már megszünt :(
2022. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát kezdésnek, eddig két Samsung 4ks Smart Tv-m volt. Az első 55’ Curved 4k, min 5 éve megy probléma nélkül a mai napig. Aztán erre felindulásból váltottam egy 75’ ugyancsak Samsungra, 1év után foltosodni, majd csíkosodni kezdett,neten NAGYON ismert probléma, garancia elintézte azzal hogy vegyem lejebb a fényerőt… 3szor voltak értesítve, 1x megnézték ennyi.. semmi nem lett belőle. Soha többet Samsung Tv, egy förtelem a hozzáállásuk

Egy 600+ ezer forintos Tv-ről beszélünk.

Ezután Váltottam kb egy éve LG-re, 86’ 4k HDR10+, Dolby Atmos stb.. tökéletesen működik a mai napig mindennapi min.7 óra használat mellett.

És legalább 3 év Gari van hozzá :)

Tehát Tapasztalat és mivel az LG gyárt kb mindenkinek panelt mostanság

2022. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!