Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti szeretitek a Samsung...

Ti szeretitek a Samsung okostelefonokat?

Figyelt kérdés

Nekem 2012- ben lett először okostelefonon, de az óta is csak kínai márkák voltak. Huawei, Lenovo.

Jelenleg egy Xiaomi Redmi 4X van.

Megéri egy Samsungra vàltani? A sAmoled kijelző nagyon tetszik, ez lenne a fő ok a vàltásra. Jobbak még másban is, a kínai tàrsaiktól a Samsungok?


2019. febr. 7. 05:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem jobbak egyáltalán. Talán a csúcs samuk azok jók , de a hasonló árban lévők a xiaomival , magasan az utóbbi a jó.
2019. febr. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Kijelzőben jobb, én is azért samuzok amióta van led kijelző.
2019. febr. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Még az oled kijelző miatt sem érdemes Samsungot venni, pl az OnePlus 6T-ben is ilyen kijelző van.
2019. febr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

Tipikus kislány szindróma.

Mindegy mit tud, mennyibe kerül, ha gyenge is, lassú is , csak cuki legyen a kinézet.

2019. febr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy kislàny?


32F vagyok.

Pont azért érdeklődök, hogy fölösleges ne adjak ki több pénzt rá, ha egyszer nem tud többet. Soha nem volt még Samsung telefonom, mint írtam is.

Csak, ha MAJD újat kell vennem, akkor szóba jöhet a Samsung is, ezért kérdezek olyanokat, akiknek van.

2019. febr. 7. 08:45
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

Ha nincs Samsung telefonodod, akkor is el tudod dönteni tesztek alapján, hogy megéri-e van sem, jelenleg úgy néz ki, hogy nem éri meg.

Jelenleg a konkurens mobilok akár több mint kétszer gyorsabbak is lehetnek ugyanannyi pénzért.

2019. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi neked is.
2019. febr. 7. 08:58
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ár-érték arányban nagyon le van maradva a Samsung évek óta, főleg az alsó-közép kategóriában, mivel a "kínai" konkurensekkel szemben semmi újat, jobbat nem tud felmutatni, sőt..

Idén már a Samsung is bevallotta, hogy inkább középkategóriától fognak nagyobb figyelmet fektetni a mobiljaikba, az alsó kategóriát hanyagolják.


Bár nagyban függ, hogy pontosan milyen ársávról is beszélünk, illetve, hogy mennyire jönne be a Samu saját felülete.

Talán azzal egyet tudok érteni, hogy még az alsó kategóriás mobiljaiknak is nagyon jó kijelzőjük van a sAMOLED miatt, de összességében nekem nem jönnek be a mobiljaik, az alsó kategória pedig náluk teljesen kiszámíthatatlan.


Épp most ment tönkre 2. ilyen kategóriájú mobilja édesanyámnak (Samu), pedig kezdetektől edzett üveg, flip tokban voltak tartva. Pár hónap használat után konkrétan használhatatlanul lassúak, szoftveres problémákkal küzdenek, főleg, hogy több mint 1 éve nem látott frissítést a 2 éves J3 2016-a.


Most egy Mi A2-t rendeltem neki, és azt kell hogy mondjam, borzasztóan jó telefon.

2019. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi neked is.

A Mi A2 tényleg jó paraméterekkel bíró.

2019. febr. 7. 16:10
 10/16 anonim ***** válasza:
Két középkategóriás Samsung van a családban, egy A5 2017 és egy A8 2018. Az A5 elmúlt 1 éves, teljesen jó, nincs belassulva, nem fagy le stb. Az A8 még csak 3 hónapos, azzal sincs baj eddig. Nekem egy Meizu M6 Note-om van, ami hardveresen hasonló kategória, mint az A5 (kijelzőben mondjuk gyengébb, de pl. az akkuja nagyobb), de árban csak kb. a fele, viszont még nagyon új, úgyhogy erről hosszútávú tapasztalatom nincs. Régebben volt M3 Note-om is, az nagyon jó kis készülék volt, semmi gondom nem volt vele. Ár/érték arányt tekintve jobbak a kínai telefonok, ez egyértelmű. A Meizu is gyárt egyébként Super Amoled kijelzővel telefont, de ettől függetlenül is érdemes ezt a márkát is számításba venni, mert nagy általánosságban megbízható telefonokat gyárt és jóval olcsóbb, mint egy hasonló tudású Samsung.
2019. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!