Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meddig működnek még a Vodafone...

Meddig működnek még a Vodafone szolgáltatónál a UPC-től megörökölt PACE HD DCR 7111/06 mediaboxok? Legkésőbb meddig bezárólag kell azokat az új internetes alapon működő Vodafone boxokra kicserélni, lecserélni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell lecserélni. Használd nyugodtan.

Vagy ha a televíziód támogatja, kérj helyette inkább CI kártyát. CI+ interfész kell hozzá.

2022. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen TV-m van, ebbe lehet kártyát behelyezni?

2022. febr. 15. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Amíg le nem kapcsolják a DVB-C sugárzást. Amit nagyon nem kéne, mert minden TV ezt tudja, így nem kell box, meg külön eszköz, csak a tévé. Nálunk a Diginél még kártya se (csak ha szeretnénk HBO-t, de nem szeretnénk), a 2009-es fénycsöves LCD tévém simán veszi az adást. Ebbe az irányba kéne menni, nem a boxokat erőszakolni, mert csak szív vele az ember.
2022. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A újabb, modernebb okostévék is csak DVB-C alapon adják a tévéadást? Mondjuk ilyesmire gondolok, mint ez:

[link] (nekem konkrétan ez van)

2022. febr. 15. 12:45
 5/7 A kérdező kommentje:

3: HBO hoz nem kell szerintem semmi, elég egy laptop, hbogo.hu weboldalon keresztül hozzáférsz a teljes kínálathoz (jelenleg még 2022.március 8-ig a magyar HBO Go-éhoz, 2022.03.08 után meg már majd a teljes HBO Max által nyújtott palettakínálathoz - egyetlen kérdés számomra ebben az, hogy 2022.03.08 után ebből mennyi film lesz majd magyar szinkronos és esetleg a filmek mekkora hányada lesz majd csak magyar feliratos, és mennyi egyik sem) + a HBO1,2,3 csatornákhoz. (Ha nem valami ultramodern tévéd van, akkor szerintem megy ez egy HDMI elosztó-hosszabbító duóval is, laptopról)


Utóbbi hardverigényeit olyan csillagászati magasságokba csak nem emelik 2022.03.08 után sem. (Véleményem szerint valószínűleg nem is lenne kereskedelmileg kifizetődő, mert emiatt nem fog senki százezreket fektetni a már meglevő - ha régebbi, akkor technikailag nem is biztos, hogy informatikai értelemben fejleszthető, upgrade-elhető - laptopjába.)

2022. febr. 15. 12:56
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ebben van CI+ (vagy Cl+, esetleg C1+, nem tudom, melyik a helyes változat) interface?

2022. febr. 15. 13:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt elolvashatod hogy van-e benne: [link]
2022. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!