Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kb. 12-13 éves Samsung plazma...

Kb. 12-13 éves Samsung plazma tv hogy viszonyul a 4K-hoz?

Figyelt kérdés
2022. febr. 26. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lejatszoeszkozzel lebeszelik hogy mi a legnagyobb felbontas amire kepes, es arra allnak be. Hiaba tud 4K-t a PS vagy akarmi mas, nem fog 4K-s jelet kiadni egy sima FHD-s kepernyonek.
2022. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Használtat nem érdemes megvenni (mert már bármikor tönkre mehet), de ha meglevő jól működik, akkor meg nincs miért legcserélni.

A plazma technológia színei szebbek, nappal erőteljesebbek, csak kb. kétszer annyi energiát fogyaszt (20 forintot egy óra alatt). Most még kevés a 4K tartalom, ami van az is erősen tömörített (pl. Netflix, Youtube…), aminél szebb egy tűéles FullHD Blue-Ray-es tartalom.

2022. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kisebb a felbontása a TV nek akkor le fogja automatikusan az eszköz skálázni a képet, szval működni fog, de a fekbontás a TV felbontása lesz. Plazma TV-knél is ugyan úgy gond a beégés mint OLED nél szóval vigyáznék ha most akarnál plazmát venni.
2022. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Legalább 5 éve nem gyártanak plazmatévét.
2022. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Tudom, ezért is mondtam, használtaknál elég gyakori hogy van már beégés.
2022. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zzzoli ***** válasza:

#2

20Ft az 500 wattóra lenne kb, azaz 500wattos teljesítményfelvétel. Nem annyit fogyasztottak a fejlettebb plazmák, még teljes fényerőn sem, amikor a plazma volt a menő, kíváncsiságból méregettem őket. Dinamikusan változó volt a teljesítményfelvétele, képtartalomtól függően, normál fényerőn egy 43 collos 180-200 wattig, egy 50 collos 220-260 wattig ment föl kb, persze ez sem kevés, főleg mai szemmel.

2022. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os!


Köszi a pontosítást.


#2

2022. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 42" Panasonic fullhd plazmám van 150w a fogyasztása a típustábla szerint a led tv nek meg 90w.Mondjuk nem hat meg, mert összehasonlíthatatlanul jobb és élethűbb képe van így 9évesen is mint a tavaly vett LG nanosilver led tévének.A led tv az nagyon tud világítani, de attól még nincs természetes képe..
2022. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!