Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miben különbözik az iPad...

Miben különbözik az iPad Wifi+celluzar a sima iPad tol? 9gen mind2

Figyelt kérdés

Sziasztok!


iPad 9 generációt szeretnek venni, korlatlan netem van, sim kartyan, na most a wifi celluzaros modellen a sim kartyat bele tudom tenni az ipadbe és úgy tudok netezni ugye? Hivasokkal ha válni ramcsörog és a sim a padba van, akkor olyankor mi tortenik?


Csak netezesre használnám streamelesre, meg egy két kép szerkesztésére , de vajon nekem megeri a wifi + celluzar modellt venni v csak a sima wifi set vegyem? Sima wifi s eseten telefonrol (Iphone 7) meg tudom osztani a netet és ugyanolyan gyors lesz iPaden? (Korlatlan netem van)


Köszönöm ha írsz véleményt tapasztalatot!



#iPad, venni kellene, mindenkinek van, almás felszereles #Aranyalma, Apple, swag#yolo
2022. márc. 9. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

A neted korlátlan?


"a sim kartyat bele tudom tenni az ipadbe és úgy tudok netezni ugye?"

Igen.

De sajnos innentől kezdve ékezeteket is kell írnod... máshogy nem megy.


"Hivasokkal ha válni ramcsörog és a sim a padba van, akkor olyankor mi tortenik?"

Az, hogy ne azt a kártyát tedd a "padba" hanem kérj a szolgáltatódnál az előfizetésedhet egy plusz kártyát, így nem kell átrakosgatni.


"nekem megeri a wifi + celluzar modellt venni v csak a sima wifi set vegyem?"

Ha sokat utazol, sokat vagy wifitől távol akkor megéri.


"Sima wifi s eseten telefonrol (Iphone 7) meg tudom osztani a netet"

Meg, de szívni fogja a telefon akkumulátorát rendesen. Az iPhone 7-nek meg ugye abból elég gyengécske van. Szóval az iPad mellé vegyél egy powerbankot is mindjárt ha a csak wifis verziót veszed.


"és ugyanolyan gyors lesz iPaden?"

igen

2022. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod. Igazából az Iphone 7 miota kijott, azóta megvan , meg vagyok elégedve vele, eszem agaba sincs lecserélni, de az IPad az A13 bionoc miatt is gondolom h gyorsabb 😂


Eleinte sima wifiset akartam, de olyan munkám van, ahol mást nemnagyon tudok csinalni csak netezek egész nap wifi meg nincs ezért kell s korlstlan csomag + ezért gondolkodom wifi + celluzarba. Köszönöm szépen ;)

2022. márc. 10. 01:16
 3/7 A kérdező kommentje:
150 mbit/secre van “korlátozva de uhd-t is betölt , új Yettel prime csomag
2022. márc. 10. 01:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, arra figyelj, hogy magát a sim kártyát nem tehetsz bele, csak eSimet tölthetsz rá. Ez már a Yettelnél is elérhető, de online igényelned kell. Ingyenes.
2022. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaaaa, köszi, most akartam havi 500 Ft ert rendelni jetteltol simet akk csak e sim lehet benne?
2022. márc. 15. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, elvileg csak az lehet benne.
2022. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen
2022. márc. 15. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!