Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 5.1 mélyláda nem csak mélyet...

5.1 mélyláda nem csak mélyet szól, miért?

Figyelt kérdés

Helló, adott egy Genius SW 5.1 1020

Csak 1 hangszórót szólít meg, mindegy melyik dugom be de csak a felső aljatba dugva szól 1.

A mélylád anem csak a mély hangokat adja ki hanem próbál minden hangot kiadni, zörög csúnyán szól

Mi a teendő?



2022. márc. 22. 12:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Értem, de érdemleges válasz arra sincs, hogy a mélyláda miért ad ki a mély hangokon kívűl más hangokat. Gondoltam a hangváltóra, de nem vagyok benne biztos, hogy az lenne. Egyébként a 3. kommentelőnek a válasz, hogy nem ér annyit a rendszer, hogy szervízbe vigyem.

Köszönöm a válaszokat. Megkaptátok az értékeléseket.

2022. márc. 23. 20:17
 12/19 anonim ***** válasza:
"Megkaptátok az értékeléseket." - Tőled aztán k*vára leszarja mindenki te barom.
2022. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyébként az érdemleges válasz az h rosszul dugdosod össze te agyoniskolázott
2022. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mit lehet egyébként "rossz" helyre dugni? Fent csak egy aux kábelt bedugsz ennyi a tudomány. Lent van a baj, mint azt már említettem, nem lehet semmit rosszul csinálni, nem a bekötéssel vam baj. Ugyanis eddig jó volt.
2022. márc. 24. 11:53
 15/19 A kérdező kommentje:
Azt nem értem a sértegetés miben segít bárkinek is, de szerintem ez nem engem minősit.
2022. márc. 24. 11:53
 16/19 A kérdező kommentje:
Az értékeléseket azért kaptátok meg, amiért egyáltalán is adtatok valamilyen választ.
2022. márc. 24. 11:55
 17/19 Salx Narval ***** válasza:
Az erősítőben ment tönkre valami, valószínűleg egy IC kipurcant. Nem feltételeztem, hogy nem tudod a helyére dugni a szatelliteket ezért írtam már előbb is, hogy erősítőhiba lesz. Ha nem ér annyit, hogy megjavíttasd és te nem tudod megállapítani a hiba okát akkor felesleges azon rágódni, hogy mi történt ez szétszerelés nélkül nem derül ki.
2022. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Szirty ***** válasza:

"...érdemleges válasz arra sincs"


Mert érdemleges válaszhoz kevés az információ.

Én azért írtam válasz helyett kérdéseket, mert információhoz szerettem volna jutni. De inkább baltát kaptam :)


"Mit lehet egyébként "rossz" helyre dugni?"


Szinte bármit! A készülék kimenetére bedugni a jelet ami egy másik készülékről jön, hangszóró kimenetet mikrofon bemenetre dugni, stb, stb. Te elképzelni se tudod, másoknak egy mozdulat :)

2022. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat
2022. márc. 24. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!