Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Belépőszinten OLED vagy QLED?

Belépőszinten OLED vagy QLED?

Figyelt kérdés

Egy csereérett, 8 éves mezei LED tv-ről váltanék. Laikus vagyok, mindkettőt láttam otthoni környezetben, amire én használnám, azon a területen nem látok túl nagy különbséget. A felhasználási terület főleg streamig (netflix, hbomax, amazon, disney), illetve külső forrásból származó, BD és 4k filmek. Később talán konzol, de ez most nem szempont.


Amit maximálisan szánnék rá az 300e Ft, plusz-mínusz 10-20 ezer, attól függ. Ez nyilván a belépőszint, de ez a keret. Nálam hozzáértőbbek mit javasolnak? Eddig az OLED felé billen a mérleg, de megfelelő érvek mentén nem zárkózom el a QLED technológiától.


A válaszokat előre is köszönöm.



2022. márc. 22. 12:50
 1/2 Zzzoli ***** válasza:

Jelen esetben megvárnám a 2022-es modelleket és árazásukat.

Amúgy LG OLED55A13LA ebben az árkategóriában.

Ha Qled akkor Samsung QE55Q80AAT.

2022. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zzzoli ***** válasza:
Hozzáteszem ez a belépő oled, persze egyáltalán nem rossz, és a Samu alsó középkategóriás Qled, egyébként ez sem rossz készülék, de az oled évében én az Oled mellett szavazok!
2022. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!