Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elhagytam a Baseus encok s12...

Elhagytam a Baseus encok s12 fülesemről a gumi részt. Lehet pótolni?

Figyelt kérdés

Nem nem adtak hozzá pótgumi fejet és ehez nem olyan kell mint a többihez.

Tudja esetleg valaki hogy tudnék e valahonnan rendelni hozzá,vagy le kell cseréljem az egészet?



2022. márc. 24. 02:14
 1/3 anonim válasza:
Mit takar az hogy nem olyan kell mint a többihez? Azt javasoltam volna hogy bármelyik TK-ban találsz, de ez nekem új. Nem tudom hogy mennyi, de szerintem egy nagyobb Elektronikai üzletben találsz rá gumit, mondjuk egy Vodafone-ban.
2022. márc. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nen sima henger alaku gumi kell arra a részre amit bedugsz a fülbe hanem az egész fülhallgató fejet lefedi ezt sajnos nem tudom tul értelmesen elmagyarázni de ha rákeresel a típusra látszik a képen.
2022. márc. 24. 03:51
 3/3 anonim válasza:
(1-es vagyok) Igen megnéztem, azt hiszem egy Vodafone-ban érdeklődhetsz ők valószínűleg jobban ki tudnak segíteni mint mi itt GYK-n, vagy ha van nálatok helyi zálogház ott is szétnézhetsz, elég kevés, de van rá esély, hogy találj rá valót. Nekem is volt hasonló helyzet én pl egy zálogházban találtam azt ami kellett, de szerintem inkább egy Telefonos üzletben érdeklődj előbb.
2022. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!