Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehetett e valami baja a nagy...

Lehetett e valami baja a nagy LG LED TV-mnek, a kisebb LG LED TV-mnek, és az LG LED monitoromnak a Kata ablaktisztítótól, hogy anyukám azzal tisztította le a képernyőjüket?

Figyelt kérdés

Anyukám már megint nem volt normális, ugyanis kora reggel elkapta a takarítási roham, és megpucolta az összes ablakot "Kata ablaktisztító" nevű szórófejes tisztítóval... Ami a nagy problémám, hogy a nagy LG LED TV képernyőjét, a kisebb LG LED TV képernyőjét és az LG LED monitor képernyőjét is ezzel a szerrel tisztította meg... Ő azt mondta úgy, hogy ezzel a Kata nevű ablaktisztítóval ráspriccelt vele a rongyra, és azzal törölte le... Viszont nem biztos, hogy ez igaz, mert én sajnos kinézem belőle, hogy a képernyőkre is ráspriccelte ezt az ablaktisztítót úgy, ahogyan az ablakokat és üvegeket kell tisztítani vele... Bár ez utóbbit ő tagadja, de sajnos hajlamos a hazudozásra, így ezt az esetet is feltételezni kell, hogy ez történt... Ráadásul még nem is áramtalanította egyik készüléket sem a tisztítás közben, vagyis bár nem voltak bekapcsolva, de be volt minden dugva (a hálózatba is), és stand by (készenléti) állapotban voltak (a stand by lámpa is világított)...


Ettől vajon szerintetek lett / lehetett e valami baja a nagy LG LED TV-nek, a kisebb LG LED TV-nek, és az LG LED monitornak, ha én nem tapasztaltam azóta semmiféle problémát rajtuk? Mármint a megjelenített kép minőségével kapcsolatban nem tapasztaltam változást / romlást, és a készülékek működéssel kapcsolatban sem...


OCD-s vagyok és jelenleg EZ az a dolog, ami NAGYON-NAGYON kínoz már reggel óta... :-S


Azt gondolom mondanom sem kell, hogy délelőtt emiatt HATALMAS cirkuszt rendeztem (Aspergeres is vagyok és a TV a MINDENEM), 2 utcával odébb is hallhatták az üvöltözésemet... Egyetlen egy dologban volt igaza csak anyukámnak, hogy a TV-k (főleg a régebbi nagyobb TV) képernyője NAGYON poros-koszos volt már, tényleg NAGYON-NAGYON, de ez engem nem zavart és nem tapasztaltam emiatt a megjelenített kép minőségében romlást...



#képernyő #tisztítás #meghibásodás #ablaktisztító #képernyő tisztítás #Kata ablaktisztító
2022. ápr. 15. 15:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hiányolom az ügyfélszolgálat válaszából a következőket ami az én Philips tévém használati utasításában szerepel:

"A tv készülék és a keret tisztításához puha,nedves kendőt használjon és törölje le a készüléket.A készülék tisztításához SOHA ne használjon oldószereket pl.alkoholt,vegyszereket vagy háztartási tisztítószereket."

Mindha még olyan utasítást is láttam volna amin max.csak desztillált vizes nedves kendőt engednek a tisztításhoz.

Nyilván azért mert az egész készülék műanyag,ki tudja idővel milyen anyag kezdi oldani-míg a régi képcsöves készülékeknek meg üveg képernyőjük volt ami kibírta a vegyszereket.

Úgyhogy nem csak a beázás lehet a probléma hanem a felület károsodása is.

2022. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11: Hát ezt most NAGYON nem kellett volna, ugyanis így kicsit visszatért a para (pedig már kezdtem örülni, hogy ezt a parámat végre letudhatom)... :-( Persze gondolom te is csak jót akartál... :-| De ha a szakember ezt külön így nem mondja, attól még (illetve amiatt) REMÉLEM hogy 2 hét múlva nem rohad szét az egész TV-m ettől az átkozott Katától... :-S
2022. ápr. 20. 18:05
 13/13 anonim ***** válasza:

Feltételezem hogy is meg tudod nézni a saját tévédben hogy mit ajánlanak tisztításhoz,az enyémnek a menüjében van benne,mit hol kell beállítani stb.és a tisztítás is,papíron nem találtam pedig minden cetlit megtartottam.

Biztonság és karbantartás--->képernyő ápolása.

2022. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!