Érdemesebb Xbox Game Pass Ultimate helyett előfizetni külön EA-re és sima Pass-ra?

Figyelt kérdés

Most Ultimate-em van ami 4 ezer párszáz forint környékén van havonta. Viszont sosem játszok felhőben, netem nem is bírná.

Viszont a sima Pass-hoz ami csak 3 ezer nem jár EA előfizetés a konzolokhoz..

Viszon Enebán az EA 6 ezer forint 12 hónapra, tehát jóval olcsóbban kijönnék anyagilag.


Mi mást veszítenék még a felhőn kívűl ha így fizetek elő? Ha enebán veszem meg az EA-t, ugyanazok a játékok meglesznek mintha Game Pass-on használnám?

Valamint a sima Pass-ban és az Ultimate-ben ugyanazok a játékok is elérhetőek konzolokon?



2022. ápr. 24. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Game Pass Utlimate amiben több egy sima Pass-tól az az, hogy a 100 játékot tudod még PC-n és bizonyosakat mobilon is játszani, illetve benne vann a Gold is.

Ezeket bukod ha csak sima Pass-ra váltasz, amiben ugyanúgy benne vannak ugyanazok a játékok, csak az Ultimate a fentiekkel több.

Ez mellett meg az EA játékaira külön kell előfizetned, tehát annyira jóval olcsóbban nem jönnél ki anyagilag, csak 1290Ft-tal, vagyis amennyivel az Ultimate több a sima Game Passnál.

2022. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Viszont most nézem, hogy a sima Game Passban is benne van az EA play, tehát nem kell arra külön előfizetned

[link]

2022. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jaa, hogy a sima Pass-hoz nem is jár a gold? Elvileg csak azzal lehet online játékokkal játszani, tehát igazából el is döntötte a kérdést.


#2 Egyébként csak a PC-s sima Pass-hoz jár az EA, a konzoloshoz nem :/


Bár most ugrott be, hogy mintha olvastam volna arról, hogy megszűnik a Gold és a sima Pass, és csak az Ultimate marad meg. Tehát akkor inkább nem is piszkálom, marad az Ultimate.

Egyébként vannak ebay-on és egyéb helyeken hírdetve olyanok, hogy 1 év ultimate olyan 12 ezer forintért. Azok mennyire legálisak, működnek? Feltételezem VPN-nel kell aktiválni valami török vagy brazil kulcsot..

2022. ápr. 24. 14:28
 4/7 anonim ***** válasza:

"mintha olvastam volna arról, hogy megszűnik a Gold és a sima Pass"


Nem tudom, nekem még egyenlőre ez a kombó van, és nem jött semmi levél, hogy váltanom kellene

2022. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Game Pass Ultimate árát úgy lőtték be, hogy ha bármi kellene a kb 400 játékos katalóguson kívül akkor csak az éri meg.

A GPUban benne van:

- 400 játékos GP katalógus

- 300 játékos PC GP katalógus

- felhős stream játék

- XBL Gold (multi)

- EA Play


A kódos oldalakon található VPNes kódok legálisak (azért érdemes megbízható eladótól venni) abban az értelemben, hogy nem kapsz érte semmilyen büntit. Ezeket trükközéssel olcsóbban veszik meg szegényebb régiókból (mert a Storeban regionális árazás van) és némi haszonnal tovább adják. Egyszerre max 3 évet rakhatsz a profilodra.

2022. ápr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ismersz ilyen megbízható eladót?😁
2022. ápr. 26. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy ne valami ismeretlentől vegyél. CDKeys meg ilyen nagyobb oldalakon nem vernek át.
2022. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!