Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol találok pontosan ilyen...

Hol találok pontosan ilyen ellenállásokat, félvezetőket?

Figyelt kérdés

Félvezetők:

MC1496 balanced modulator

LM324 quad op amp

TL071 JFET input op amp

LM386 1W power amplifier

NSL-32SR3 optocoupler (Silonex) Farnell cat. 369-2218

Ellenállások:

0,25W 1% szénréteg (15 féle, itt a minősége az amire nem találok semmit.... Ha volna minőségre ilyen, az értékeket már tudnám válogatni)

Elnézést, ha nagyon magyarázkodós lett, kezdő vagyok, még bele kell jönni😁



2022. ápr. 25. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Beírod Googleba, és ahol hoz ki webshopot, megrendeled.
2022. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok helyen meg tudod rendelni. Én olyan helyen dolgozom, ahol millió szám fogy naponta, de nem éri meg lenyúlni, mert gondolom te hobbiból csinálod mint a nagy része akinek ilyen kell....nem kell sok ezer darab senkinek....
2022. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hestore, lomex biztosan tud benne segíteni. Amit ők nem tudnak beszerezni, azt te sem fogod tudni.
2022. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy milyen tokozással kéred, ezek közül mindnél van lábas jószág és smd is.
2022. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!