Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nintendo switch konzol vásárlá...

Nintendo switch konzol vásárlás előtt állok ?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy szeretnék egy switch konzolt venni és mit kell nézni a vásárláskor ,van a dobozán modell szám vagy valami hogy a legutoljára kiadott típust vegyem ? (nem az OLED-es legújabbra gondoltam hanem az egyel régebbi konzolra)

2022. ápr. 30. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kép alapján szerintem meg fogod tudni állapítani. Az OLED modell képe alatt ott van, hogy "OLED", a joy-con-ok fehérek (a sima általában kék és piros), és a káva vékonyabb.
2022. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem V1-es Switch-et már nem is nagyon kapni, max használtan. A V2-es Switch-nek teljesen piros a doboza, illetve a jobb joy-con egy kicsit ki van húzva a tartóból a doboz képén.


Itt egy összehasonlító kép:

[link]


Illetve míg a V1-es Switch-nek HAC-001 a modellszáma, addig a V2-nek HAC-001(-01). Ezt egyébként le tudod ellenőrizni a dobozon (bár mivel más a doboz így lényegtelen) és magának a Switch hátlapjának az alsó részén is megtalálható a modellszám.


Erről is itt egy kép:

[link]

2022. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, félreértettem (1)
2022. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ment a zöld pipa mindenkinek !!
2022. ápr. 30. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!