JBL XTREME 3 vagy 2X JBL CHARGE 5?

Figyelt kérdés

Melyik érné meg jobban ár-érték arányban?!

Illetve melyik lenne célszerübb?


Mennyivel jobb az, ha 2db ot kapcsolok össze, mintha 1 lenne? (Gyakorlati hatást kérdezem, nem azt, hogy most X*X wattom lesz, hanem hogy hangzásilag jobb e a 2 együtt véve, mint az Xtreme 3)



#Xtreme #JBL #Melyiket ajánlott megvenni
2022. máj. 8. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne a cél? Nagyobb hangerő? Több szobában legyen hallható?
2022. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nagyobb hangerő (is), de viszont annak érdekében is, hogy pl Charge5öm csak MONO, ezért ha lenne 2, akkor már Sztereó hangzás is lenne. Ezenkivűl az sem hátrány, hogy már van egy Charge 5öm.


Inkább az lenne a másik kérdésem ez mellett, hogy megéri az a +1 hangszóró a másik mellé?

2022. máj. 8. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Abban nem vagyok biztos, hogy sztereó lesz, ha kettő van. Igazából még abban sem, hogy egy készülékre fel tud- csatlakozni két bluetooth-eszköz. Sztem ennek kellene először utánanézni, ha még nem tetted meg.
2022. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sztereót inkább arra értem, hogy 2 hangszóró, 2 oldalból (igazából ahova teszed Bal-Jobb) Illetve nem telefonnal csatlakozok rá külön-külön, hanem Hangszóró-Hangszóróval, és úgy a telóval egyik hangszóróra.
2022. máj. 8. 18:03
 5/8 Vortrex ***** válasza:
Az oldalán levő fekvő 8-as gombbal lehet őket egymáshoz láncolni, hogy mindegyikből ugyan az a zene szólhasson, úgy akkor tud sztereo-t. Az Xtreme 3 meg alapból tud
2022. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, a hozzá tartozó app-al lehet ezeket állítani. Fő kérdésre akkor egy végső válasz?
2022. máj. 8. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Azóta mi helyzet? Én szintén tervezek még egy Charge 5-t.. Kellemes hangzása van, csak a szoftver ahogy én néztem elég gyenge..
2022. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én most vettem meg a második Charge 5ömet, a sztereó hangzás végett. Nagyon szép, tisztán szól és hatalmas előny a többi lehetőséghez képest, hogy bárhova elhelyezhető a két hangszóró, függetlenül egymástól. A basszus azért nem az erőssége így sem a Charge5nek, de legtöbbször elegendő és nem mindegy hol helyezzük el a hangszórókat. Összességében nagyon jó zenei élményt nyújt a Charge5stereo.
márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!