Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Igo8 navigációs szoftver, nem...

Igo8 navigációs szoftver, nem értek hozzá, apám szülnapjára kell! segítség!?

Figyelt kérdés

Elsősorban azoknak az írását várjuk akinek volt már dolga GPS-es szoftverfrissítéssel,..

a helyzet úgy áll, hogy van egy GPS-készülékünk, ellátva egy 2GB-os sd kártyával, amin egy iGO8 as szoftver van, eddig kifogástalan munkát végzett, viszont láttam hogy most szeptember környékén kijött az új Igo8-as frissítés, vettem egy 4 GB-os kártyát, rátettem a könyvtárfájlokat, de semmi ,....:=( az oldalon ahol letöltöttem, azt írták hogy át kell nevezni a könyvtárat, de mivel ez sem járt sikerrel ,kezdek egy kicsit pánikolni,..pls segítsen aki tud,.!!! előre is THX


2008. dec. 18. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Igo8-ban nagyon jártas vagyok. Először is: Támogatja a készülék a 4GB kártyát? Mert az is lehet a hiba. Illetve a kártyán egy Igo8 és egy 2577 mappának 2577ami az install mappa.


igo8 mappa legfontosabb mappái, file-jai:

Audio

Content

Defaults

gfx

License

Application.dat

Branding.zip

Data.zip

Gpstmc.dll

Gpstmc.pil

Igo.bmp

Igo8.exe

Igotoday.dll

Igotoday16.bmp

Igotoday32.bmp

Igotoday64.bmp

Nngcxnav.dll

Sys.txt

Tahoma.ttf

Tahomabd.ttf

Tmceventlist.csv



Na ezek fájlok egyike hiányában nem akar elindulni az Igo8

2008. dec. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok annyira jártas, de úgy tudom az IGO8 szoftvert memóriakártyán árulják, é a memkártya zonosító száma alapján azonosítja a készülék hogy hivatalos-e. Egyáltalán áttehető szabadon másik kártyára? Én most nem a feltört verzióról beszélek. Én úgy tudom 2 GB-os kártyán bőven elfér a teljes Európa verzió.
2008. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Megfelelő programmal simán fut.


[link]

2009. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!