Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Webkamerám nem működik, és...

Webkamerám nem működik, és kéne a szoftver. Segítség?

Figyelt kérdés

MSI Starcam 370i vagy valami ilyesmi a neve, itt egy kép róla:

[link]


A telepítőlemez valószínűleg elveszett, valaki segítsen kérem ebben. :)


2010. dec. 5. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Netet. Googleet mire használod??

Nagyjából 5 220 találat (0,05 másodperc)

Tipp: Csak magyar nyelvű találatok keresése. A keresési nyelvet a Beállítások oldalon adhatja meg.

Keresési eredmények


1.

Microstar StarCam 370i Driver Download

- [ Oldal lefordítása ]

30 Jan 2007 ... To download StarCam 370i driver read the instructions below. ... Microstar StarCam mini MSI StarCam mini WebCam Driver For StarCam mi . ...

www.nodevice.com/driver/StarCam_370i/get37594.html - Tárolt változat - Hasonló

2.

MSI StarCam 370i Driver Download

- [ Oldal lefordítása ]

MSI StarCam 370i driver download. To download StarCam 370i driver read the ...

www.nodevice.com/driver/StarCam_370i/get51942.html - Tárolt változat - Hasonló

További találatok megjelenítése innen: nodevice.com

3.

StarCam 370i driver - MSI Global – Computer, Laptop, Notebook ...

- [ Oldal lefordítása ]

You are here : Home > Downloads > Driver. StarCam 370i ... The Drivers provided here are exclusively for MSI products only. MSI takes no responsibility for ...

www.msi.com › Downloads - Tárolt változat - Hasonló

4.

MSI (Microstar) Star Cam 370i drivers

- [ Oldal lefordítása ]

Download MSI (Microstar) Star Cam 370i Driver v.5.16.1.206. Manufacturer: MSI (Microstar). Hardware: MSI (Microstar) Star Cam 370i. Software type: Driver ...

driverscollection.com/?...Star%20Cam%20370i...MSI%20(Microstar) - Tárolt változat - Hasonló

5.

StarCam 370i - drivers.hu

2007. máj. 5. ... Kamera, Verzió: 5.16.1.206. Leírás: Msi StarCam 370i version 5.16.1.206 verziójú driver Windows Vista/Vista 64bit alá. ...

www.driver.hu/product.php?prodid=8247 - Tárolt változat - Hasonló

2010. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg amikor bedugom a gépbe (USB ugye...), akkor a Windows hibát ír ki, hogy nem tudott csatlakozni rá, ilyenkor mit kell csinálni? (Windows 7)
2010. dec. 5. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Az alapkérdés: drivere fenn van? Ha igen, na akkor jogos a kérdés.
2010. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy valamilyet felraktam, megy is a program, csak nem érzékeli a kamerát, ezért semmit sem ér.

Felraktam egy másikat is, ott már a telepítőnél kiírta, hogy nincs bedugva kamera (pedig be volt végig).

Én arra gyanakszom, hogy nem támogatja a Win7-et a kamera, ezért nem megy. Esetleg kompatibilitási megoldást lehet vele csinálni, vagy mi az? :D

2010. dec. 5. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:
dugd be másik usb-be, nekem volt hogy érzékelte a webkamerát, de semit nem tudtam vele csinálni, átdugtam másik usb-be és máris jó volt(win7)
2010. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor drivert keresel/töltesz akkor csak a Win7-es verziót keresd. Ha nincs, ne csodálkozz, ilyen a Win7...
2010. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Dugtam én már mind a 6 USB csatlakozóba, összes Drivert is letöltöttem, volt közülük olyan, amely kompatibilis volt a Win7-tel, de azt meg pl nem engedte feltelepíteni. :D Lehetséges, hogy tönkrement a kamera?
2010. dec. 9. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!