Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » NAD 326BEE Sztereo integrált...

Morzsi007 kérdése:

NAD 326BEE Sztereo integrált erősítő néha, általában hidegen, bekapcsolás után, kis hangerőnél az egyik oldala halkabb kicsit enyhe recsegés hallható. Ezt mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Ha emelem a hangerőt (nem kell nagyon), akkor megszűnik a probléma. Mindig csak az egyik oldala produkálja ezt, vagy a bal vagy a jobb, változó. Volt mikor teljesen elnémult az egyik oldal, növeltem a hangerőt és utána normálisan működött.

Az elő- es végfok bontható, ha csak a végerősítőt használom ugyanez a helyzet, az előerősítő meghibásodását kizárnám. Tudom ezeregy oka lehet, de hátha valakinek van valami ötlete mi okozhatja. Oszcilloszkópom nincs :), de pár alkatrészt ki tudok cserélni, ha úgy van vagy mérni. Más esetben keresek egy szakit. Köszi a segítséget előre is.



2022. máj. 24. 09:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lehet nincs összefüggés, de 2 hétig áramtalanítva volt, tegnap reggel bekapcsoltam, nem volt semmi probléma, nem recseget, nem halkult el. Viszont délutánra, mikor újra hallgattam, már jelen volt a hiba. A két bekapcsolás között nem volt áramtalanítva. Nem szoktam kihúzni, csak most felújítás miatt pakolom ide-oda.
2022. máj. 24. 09:33
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem gondolom hogy normális, nem is eget verő a gond, de gondolom egyre jobban jelen lesz.

Nem értek hozzá de egy szervizbe elvinném. pl Totel.


Rendesek, korrektek. Nekem a vadi új malacomat bevették (2 éve) karácsony előtt, na mondom nem lesz erőlködő, de egyszer csak hívtak hogy meg van.

Nem volt bonyolult, és ki akarták tolni az egyszerűbbeket. Vittem nekik egy doboz szalon cukrot is :)

2022. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A két hangfalkábelt cseréld meg előbb! ;)
2022. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azok már újak. :)
2022. máj. 24. 11:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként olyan, mintha kontakt hiba lenne, mint mikor az RCA kábelt nem dugod be teljesen és kicsit mozgatod. De minden kábelt cseréltem már, más hangfalakat is próbáltam, több forrást is. Az RCA csatlakozókat mozgattam, mikor jelen volt a hiba, semmi változás.
2022. máj. 24. 11:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet akkor egy kipattant forrasztás. Ha a két hangfalat megcseréled, nem megy vele?
2022. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ellenőriztem, forrasztások rendben, főleg a csatlakozóknál. Meg mindkét oldalon hallgató a probléma, de nem egyszerre.Az egyik bekapcsolásnál pl a bal, a következő bekapcsolásnál a jobb.
2022. máj. 24. 13:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Oh, hát igen... :)
2022. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Oh, hát igen…:)


???

2022. máj. 25. 06:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak lelki baja van akkor, hiába reménykedtem én is :)
2022. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!