Konzolhoz mindenképp kell venni egy TV-t? Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szóval, az a nagy helyzet, hogy vennék egy PS4-et, de elakadtam annál, hogy monitort vagy egy TV-t vegyek-e. Ha monitort is vennék, nyilván egy gamer monitort vennék:D de van aki azt mondja, hogy ha lehet, akkor mindenképp TV kellene a konzol mellé


Ti mit mondtok? Esetleg tudnátok javasolni, hogy milyen TV-t vagy monitort vegyek, ami nincs is horror áron?😅

Előre is köszi!



2022. máj. 28. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet monitort is, csak ahhoz külön hangszóró is kell (akkor is érdemes, ha a monitorban van, mert az általában gagyi, de manapság nem szokott lenni), már ha a játékok hangját szeretnéd hallani. Azért szokták a tévét ajánlani, mert az nagyobb, jobban látszanak rajta a részletek messzebbről is, meg viszonylag normális hangszóró is van benne, de ha van házimozi vagy soundbar a tévéhez csatlakoztatva, azon keresztül megkapja a hangot és kiváló hangzást érsz el plusz beruházás nélkül.
2022. máj. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A gamer monitor, és nagy tv is horror áron lesz sajnos, főleg a jelenlegi árakkal.


Azt kellene tudni, hogy skill orientált fps multikkal akarsz játszani (oda kell a gyors képfrissítést stb) vagy csak ritkán multizol, és akkor is csak pl gta, forza ilyesmi címekkel játszol.

2022. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy Samsung S24D300H-m van.

Egyszer próbáltam tv-n játszani, de nagyon nem tetszett. Túl nagy a képernyő, és nem tudtam az egészre koncentrálni, mert a képernyő szélein már nem volt annyira a szemem fókusza.

2022. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi értelme sincs "gamer" monitort játszani. A PS4 játékok túlnyomó többsége fix 30 FPS-en fut, egy kis részük pedig 60-on. 60 Hz-et meg bármelyik olcsóbb monitor tud produkálni.


A TV vagy monitor kérdést pedig az fogja eldönteni, hogy te hogy szeretnél játszani. Egy kanapén/fotelben ülve és egy 2 méterre lévő tévét nézni, vagy egy asztalnál ülve egy székben.

Egyébként monitor esetén sem kell külön hangszórókat venned, van a kontrolleren egy jack csatlakozó, bármilyen fülest rádughatsz, ha neked ez megfelelő.

2022. jún. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi értelme sincs "gamer" monitort venni*
2022. jún. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagy valószínűséggel TV lesz😁
2022. jún. 6. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:

4


jogos, el is felejtettem hogy a ps4 ilyen kevés fps számon pörög

2022. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!