Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox One konzolok amik 60000-f...

Xbox One konzolok amik 60000-ft vagy azalattiak rossz minőségűek?

Figyelt kérdés

Xbox One Fat,Xbox One S all digital 40000-50000-60000-ft-ok. De azok hamar összeürülékelik magukat?


Ráadásul a sima One S 70000-80000ft, de csak azért mert meghajtós? Az all digital roszabb mint a sima One Slim?



2022. jún. 7. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. A fat nyilván az első eresztésekből valók, az all digitalba meg nincs meghajtó így ezek olcsóbbak.
2022. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindenki elakarja passzolni amig még lehet mert pár év már nem jön rájuk játék csak 1-2 fifa

ezek nem érnek többet

2022. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy milyen régiek még sokba is kerülnek. Csak azért tartják az árukat mert az új generációból nem tudnak gyártani. Az Xbox One fat az a generáció leggyengébb konzolja, nagy is és az újabb játékok elég gyatrán futnak rajta, mert az Xbox One S lett az alapkonzol pár év után és az egy kicsit gyorsabb. Az All Digital azért olcsóbb mert nincs benne lemezmeghajtó így nem tudsz használt játékokat venni rá, csak digitálisan a beépített boltból hivatalos árakon.


Ha egyébként költenél rá többet akkor javaslom, hogy nézz rá az Xbox Series S-re. Visz mindent ami kijött Onera csak gyorsabban. Igaz abban sincs lemezmeghajtó, de már jelenlegi generáció így nem lesz elavult egy-két éven belül. Egy hónapja még 95e forintért is láttam újonnan 2 év garival, használtban szerintem lehet ezt már One S árában is vinni. Ráadásul mivel új a gép ezért nagyon esélyes, hogy van rá még hivatalos gari.

2022. jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 46-ért adtam el nemrég az One S-t (lemezes), tökéletes állapotban.

70-ért vettem még annó 2018 környékén újan.

2022. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!