Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Belépő szintű Tesla márkájú...

Belépő szintű Tesla márkájú kínai TV ideális lehet nagymama tévének, 36 hó garanciával? Vagy ennyi idő alatt többet lesz szervizben, mint otthon?

Figyelt kérdés
2022. jún. 17. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

A véleményekből ítélve nagyon rossz nem lehet, vagy ha mégis, vissza lehet küldeni, ha nem tetszik. Talán jobb is, mint az én (szintén belépő szintű) Panasonic-om...

[link]

2022. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Vegyél neki egy ilyet, nekem is ilyen van, teljesen jó, mindent tud amit kell és semmit, amit nem.


[link]

2022. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Valami rendes márkát nézzél.
2022. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
#3 Mit pl.? Samsungon és LG-n kívül.
2022. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

3

Ja, vegyen 200e-ért, a nagyika pont netfixezni-netezni fog:DDD

Egy kutya minden tv csak a matrica és pár funkció tér el...

2022. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Salx Narval ***** válasza:
76%
Szerintem igen. Én maximálisan elégedett vagyok vele, semmivel nem rosszabb a többi azonos kategóriába tartozó TV-tól. Amúgy nem kínai, nem mintha számítana.:D
2022. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
4: Sony, Philips, Panasonic, JVC, Sharp, Toshiba, ViewSonic. Most így hitelen elsőre ezek.
2022. jún. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 A ViewSonic nem gyárt tévét, csak monitort. A Sony-n és a Panasonic-on kívül az összes többi már csak egy címke az előlapon, a névhasználati jogok török (Vestel) és kínai gyártóknál vannak. Lehet hogy jók, de nem japánok, vagy hollandok. Csak nézd meg a honlapjukon. Idézem pl. a JVC-t: "Az oldalon található termékeket a VESTEL A.S. gyártja, forgalmazza, szervizeli és szavatolja a JVC JVC KENWOOD Corporation márkanévvel. © Copyright 2018 VESTEL A.S. Minden jog fenntartva." - [link]

Ugyanez vonatkozik sok más szórakoztató elektronikai cikkre, vagy háztartási gépekre is.

2022. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8: Nem vagyok képben de láttam TV -t tőlük ezért írtam (ViewSonic). De lényegtelen.


Török fényévekkel jobb így is mint az átlag kínai fisfos. Tudjuk a TCL nagyon nyomul, de amúgy nagyon nem jók. Alig jobb mint a többi no name.


Tudjuk hogy sok cég mással gyártatja le részben vagy teljesen, de akkor is.

Név mögött pedig lesz garancia is ha úgy adódik. Kínai márkáknál lehet imádkozni.


Igen sok háztartási és elektronikai kütyüre ez vonatkozik, de a méd in csájna nem tartósságot és minőséget jelent. Megfelelő érintésvédelmet se feltétlenül.

2022. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!