Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nagymamámnak milyen tabletet...

Nagymamámnak milyen tabletet vegyek?

Figyelt kérdés

Mamámnak (70) szeretnék vásárolni egy táblagépet. 60-70ezer között.

Ezt a kettőt néztem ki:

-Teclast m40

- Galaxy Tab A7 T500


Melyik éri meg jobban?



2021. júl. 16. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz erre így válaszolni, mert ehhez olyan ember kellene, aki mindkettőt ismeri. Én a Galaxy Tab-ot ismerem csak, az nem rossz.


Viszont ha nem ragaszkodsz az újhoz, akkor akár egy régebbi kiadású ipad is jó választás lenne, ha csak kapcsolattartásra, és netezésre kellene.

2021. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagyim nem látta tabletet öregségi szemgyengeség miatt, nem tudta használni. Kicsi volt a képernyője. Vettem neki egy 17,3 colos laptopot, azt már látja, használja.
2021. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan az történt nálunk is, mint a #2esnél.

Én kölcsön kértem egyik barátom tabletjét "bemutatónak", azt nem látta jól, így végül laptopot vettem neki, azt már szereti, szokta is használni.

2021. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, pl. a 15 colos laptop még mindig kicsi lenne neki.
2021. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!