Xbox 360 internet hiba? Lelehet tiltva?

Figyelt kérdés

A testvérem vette az ismerősétől tegnap és nem enged csatlakozni a nethez. Se kábellel se wifivel. Most vagy én rontok el valamit vagy baj van vele.

Ezt írja ki:

Your network status

✔️Network: Connected

❌Internet: Failed

❌Latency: Blocked

❌Packet loss: Blocked

❌Upload speed: Blocked

❌Download speed: Blocked

✔️Signal strength: 100%

✔️Wi-fi speed: 12Mbps


Test Xbox Live Connection-nál meg ezt írja ki:

✔️Network: Connected

❌Internet: Failed

❌Xbox Live: Blocked



2022. jún. 24. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Xbox Live mindenféle képpen kell!

De szerintem nem éri meg már, nekem is 360-am van, de már úgyis leváltom ONE-ra. Mert szerintem LIVE-ot nem éri meg 360-ra venni

2022. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Itt próbálj meg elindulni: [link]


"Hibaüzenetet kapok a kapcsolat tesztelésekor" majd a "Kapcsolat tesztelésének módja"


Szerintem két dolog lehet, az egyik, hogy a router blokkolja a kapcsolatot. Ha más vezeték nélküli dolgot is szoktál csatlakoztatni és az magától jól megy akkor valószínűleg ilyen gond nem lehet. Ugyanis a routerekben le lehet tiltani, hogy új kapcsolatok csak úgy hozzáférhessenek a nethez. Ha a routert más állította be akkor érdemes lehet érdeklődni így van-e. Másik ami eszembe jut az az, hogy az előző tulaj netbeállításai bent maradhattak a gépben és ez zavarja a dolgokat. Valahol ki lehet törölni = visszaállítani alapállapotra ezeket. Talán az Automatic opció az a menükben. Itt van magyarázat a vezeték nélkülihez pl: [link]


Ha esetleg le van bannolva a gép az Xbox Liveról akkor azt kiírja egy felugró üzenetben. Ilyenkor nem lehet online használni többet. Ha nem látsz ilyesmi ikonokat a teszteléskor vagy a gép szokott online lenni akkor abban a pillanatban, hogy sikerül valahogy le kell majd frissíteni a gépet. Update szót fogsz látni egy felugró képernyőn. Általánosan az oké/tovább az A gomb ilyenkor.

2022. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dns hibát ír ki, de bármit próbáltam innen hozzá ( [link] ) nem enged semmit
2022. jún. 27. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem megy a DNS automatán a router IP címét kell megadni neki. Általában ez 192.168.0.1, de a routerben benne kell lennie. A Gateway is ugyanaz. Secondary DNS nem kell.
2022. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!