Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hová tűntek az mp3 lejátszó...

Minkó Gergö kérdése:

Hová tűntek az mp3 lejátszó készülékek a boltokból,ennyire kiment a divatból?

Figyelt kérdés
Csak megrendeléssel tudtam beszerezni,és mindenki azt mondja telefonról,hallgassak zenét.

2022. aug. 7. 23:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én keresgéltem olyan lejátszót, ami egyszerű, kicsi, strapabíró és van benne Spotify kliens. A fent linkelten kívül összesen kb. 2 ilyen modell van, de azok is vagy nagyon drágák, vagy az a tipikus lehúzós kickstartos cucc, amiből sosem lesz semmi.

Sima mp3 lejátszóval meg mit kezdjek, alig van mp3-am...

2022. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%
Jogosan feltételezhető, hogy az vesz mp3 lejátszót, aki rendelkezik mp3 fájlokkal.
2022. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm szépen a velős válaszokat. A többség véleményére voltam kíváncsi. Meg persze az okokra. Ennyivel meg is elégszem.
2022. aug. 11. 00:49
 14/19 anonim ***** válasza:

"Ugye a telefon alapvetően telefonálásra való.Szerintem."

Az autó meg helyváltoztatásra.

Mégis van benne számtalan olyan dolog, ami nem közvetlenül a helyváltoztatást szolgálja. Nem is tudom, hogy venne-e valaki szervókormány, ABS, légzsák, és hasonlók nélkül autót. Ja, és minden autóban ott a hifi, holott az autó alapvetően nem arra való hogy zenét hallgass. Arra ott az mp3 lejátszó.

2022. aug. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Telefon mindenre is alkalmassá lett téve.

Kicsit mindenre is jó kompromisszumokkal.


Bézik MP3 lejátszónál nem rosszabb nem jobb. Nagy tömegnek pont jó.

Stríming veszteséges blútyúszon jól van az.


Minőségi zene lejátszók megmaradtak, azok komoly árban vannak.

2022. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Minőségi zene lejátszók megmaradtak, azok komoly árban vannak."

Azt meg nem itt keresgélné a kérdező, ha az kellene neki.

2022. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Lehet gáz, de én életemben nem fogtam, láttam mp3 lejátszót való életben. Akkor volt népszerű mikor én kicsi voltam.


Az ok elég egyértelmű. Minek még egy készülék ami csak 1 dolgot tud mikor a telefon 10+-at.

2022. aug. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Célszerszámok mindig jobbak mint a kombi eszközök.

Aztán van hogy elfogadható kompromisszumokkal jár.

Zenelejátszóként a telefon nem jó de elfogadható. Ezért kopott ki az olcsó zenelejátszók tömege...

2022. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen sajnos :"c. Mindenki már a telefon mp3 funkciójú appjait használja. Praktikusabb mint valamit pluszba a zsebedbe vinni :oo
2022. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!