Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy Samsung qled tv-t....

Badsector13 kérdése:

Vettem egy Samsung qled tv-t. Nem vagyok megelégedve a gyári media player-el.Hogyan lehet andridos apk-t telepíteni a tv-re? Van olyan video player, amit le lehet tölteni a samsung tv-store-ból,és komolyabb mint az alap lejátszója? Pl. VLC?

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 09:22
 1/5 Zzzoli ***** válasza:

Androidos apk-t sehogy, hiszen nem android fut a tévén, hanem Tizen operációs rendszer.

A samsung app store-t meg nézd át, ha találsz jobbat akkor azt használd.

2022. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom fel lehet "varázsolni" android apk-t Tizenre. Csak a pontos menetét nem tudom. Olyan hozzászólót keresek aki tudja, hogyan kell.
2022. júl. 31. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a google nem tudja,akkor mi se
2022. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zzzoli ***** válasza:

Beírtam a google-be

[link]

2022. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a "segítséget" én is hallottam már erről a google-ról. Eszembe sem jutott ott megnézni. Sajnos a fent említett linken szereplő "ACL for Tizen" programot, már levették egy ideje a samsung app store-ról. Így még mindíg hozzáértő kommentelőt várok, nem google nézegetőket.

Köszönöm

2022. júl. 31. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!