Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mièrt nem tudom ki-be kapcsoln...

Mièrt nem tudom ki-be kapcsolni a tvmet normálisan?

Figyelt kérdés

Van egy Hitathi 50HAK5350 Smart tv-m. Gyárilag csak ledes-infrás távirányítót adtak hozzá. A weboldalukon lèvő elèrhetősègekből felhívtam a szervizet ès küldtek is hozzá egy másik távirányítót, persze nem ingyen de ezzel nem is volt bajom. Megjött a táirányító ami nem csak bluetoothos mint pl egy Xiaomi tvnèl hanem kettő az egyben. A problèma ott kezdődik hogy a ki ès bekapcsolást csak az infrával hajlandó elvègezni ès ha valami előtte van nem reagál.


Ez direkt ilyen vagy hívjam vissza őket hogy gond van a távirányítóval? Semmi leírást nem kaptam a távirányító mellè csak a számlát.



2022. aug. 21. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
2022. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt megcsináltam, ezzel kezdtem. Még a hangvezérlés is működik.


Még az lemaradt hogy mindig mikor egy ideig nem használom akkor akkor a többi funkció is a ledes részét használná, ha kb 2-3 másodpercig nyomva tartom valamelyik gombot utána egyből a bluetooth-os felével kommunikál. Kivéve a ki-be kapcsoló gomb, az csak a ledes részt hajlandó használni.

2022. aug. 21. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha egy eszköz ki van kapcsolva, akkor hogyan reagálna a Bluetooth-ra?
2022. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kivéve a ki-be kapcsoló gomb, az csak a ledes részt hajlandó használni."

Ez így van rendjén.

2022. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy másik készülékünk a Xiaomi Mi Smart TV 4A távirányítója csak bluetoothos és mind a készenléti és a teljesen kikapcsolt álapotból fel tudja ébreszteni a tv-t.
2022. aug. 21. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg az LG olyan, hogy ilyen légegér megoldással lehet vezérelni a levegőben mozgatva, mindent lehet akár a takaró alól is vezérelni, kivéve a ki és bekapcsolást.
2022. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!