Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy sony w200i telefonom...

Van egy sony w200i telefonom és ma raktam rá egy játékot mi után usbről ki huztam és be akartam kapcsolni akor ki be kapcsolgat és nem kapcsolbe normálisan. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Eddig ezt nem csinálta! :(

2011. dec. 4. 17:47
 1/5 anonim válasza:
elég régi már az a telefon nem??
2011. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem régi
2011. dec. 4. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fehéren villog (vagy villan párat) a kijelző és ezen kivül semmi,akkor megsérült a teló szoftvere ,újra kell flashelni . Ideális esetben ez ingyenesen megoldható (pl. a SEUS-al) ,de ha ez után sem áll helyre,akkor EROM-ot is kell tölteni bele,azt már otthon nem fogod megoldani .
2011. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de azt hogy feseljem újra?
2011. dec. 5. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, most utánanáéztem , a w200-at már nem támogatja a Sony : [link] , vidd el valami zug-gsm szervizbe,pár ezresért megoldják (ha megér még annyit a telefon)
2011. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!