Hogyan javíthatnám meg a fejhallgatómat?

Figyelt kérdés
Nos mindeddig semmiféle problémába nem ütköztem a fejhallgató-készülékem használata során, viszont a napokban észleltem a problémát, miszerint néha a jobb oldalából nem hallat hangot. Ezt a fejhallgató mozgatásával, vagy néhány jól irányzott rávágással kiküszöbölhetjük, viszont zavaró tényező, hogy néha akár használat közben is el-el megy a hang a jobb oldalából. Tény, az eszköz nem mai darab, körülbelül mintegy hat éve használom. Mellesleg egy noname kék vezetékes fejhallgatóról beszélünk. Tudom, vegyek újat, jobbat - de smucig vagyok kiadni rá a pénzt, szóval tippeket várok, miszerint hogyan lehetne a fennálló problémát valamely módon orvosolni?

2022. aug. 22. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valoszínüleg elszakadt benne a kábel, nekem is azvolt, ment a kukába
2022. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valószínűleg megtört a kábel. Amennyiben felnyitod és újravezetékezed valószínűleg ismét jó lesz. Viszont nem biztos, hogy szépen meg tudod bontani majd újra összerakni.
2022. aug. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Inkább vettem egy újat. Köszönöm a válaszokat.
2022. szept. 22. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!