Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Media Markt pénzvisszafizetés?

Media Markt pénzvisszafizetés?

Figyelt kérdés
1 hónapja vettem egy fejhallgató-t, azt hittem végre találtam egy jót ami kényelmes, működik. Aztán 2 hét kellett neki és hirtelen elromlott, nem világított nem volt hang stb. Visszavittem kb. 1 hete, adtak ajándékutalványt amit levásárolhattam, vettem egy ugyanolyan új fejhallgatót, mert azt hittem csak az előzővel lehet baj. Tegnap ez is elromlott, úgyanúgy mint az előző, nem tudom miért, azt mondták múltkor hogy elvileg gyári hiba lehetett az előzővel. Tervezem vissza vinni, a pénzt vissza fizetik nekem? Vagy megint csak ajándékutalvánnyal "kedveskednek"?

2022. aug. 4. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem visszafizették.
2022. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!