Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire figyeljek, ha használtan...

Mire figyeljek, ha használtan vennék AirPods PRO-t?

Figyelt kérdés
Most, hogy kijött az új modell, rengetegen fogják eladni az előző generációs fülesüket. Újonnan nem engedhetem meg, de hasznàltan, már meg tudnám fizetni. Én még nem vásároltam fülhallgatót használtan, főleg, ilyen prémiumot nem. Még Apple terméket sem vettem soha. Szóval, mire figyeljek, ha egy ilyet szeretnék venni? Vannak, jellemző hibák, amire külön figyeljek? Oh igen, és úgy tudom, hogy ezekben van nyomkövető, hogy megtaláld, amikor elhagyod. Hogyan lehet meggyőződni, hogy az eladó már lecsatlakoztatta a saját telefonjáról? Egyáltalán, kompatibilis android rendszerű telefonnal (samsung)? Lehet, hogy buta kérdésnek tűnik, de nem szeretnék fejjel menni a falnak. Van valakinek ezzel tapasztalata?

2022. szept. 8. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Ne vegyél használtan airpods-ot 🙏🏻
2022. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Miért nem?
2022. szept. 10. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:

samsunghoz feleslges

mivel ez apple termékkel adja meg a legjobb kompatibilitást

lényegében bedugnád a füledbe és ennyi

semmi mást nem tudnál rajta beállítani aminek nincs is így már értelme

nagyon undorító más használt fülhallgatóját bedugni a saját füledbe

ahogyan más taknyos zsepiébe se fújunk orrot.

ennél fixen nem tudod mennyire van legatyásodba az akksi

nem veszünk használtan fül se fej hallgatót, nem higiénikus

2022. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Mert nyilván nem fertőtleníteném le teljesen, használat előtt.
2022. szept. 22. 23:24
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor is undorító

használtan meg elektronikai cuccot venni a legnagyobb hülyeség

kitudja meddig lesz még életképes

2022. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5. Még soha sem jártam pórul használt cuccokkal. Nem ész nélkül vásárolok, van már tapasztalatom. Mégis miért lenne hülyeség? Már több százezer forintot takarítottam meg így. Ha egyszer meg is szívnám, akkor is több pénzt takarítottam meg eddig, mint amennyit buknék egy rossz üzleten. Fülhallgatót is vásároltam már használtan, lecseréltem a fülhallgató gumiharangokat újakra, a fülest pedig áttöröltem fertőtlenítővel. Szóval nem higéniátlan. A lényeg, hogy most vezetéknélküli fülest szeretnék és az airpods pro állítólag a legjobb (működik androiddal, néztem pár videót róla. Egy-két "megszorítás" van, de a lényeg működik)


Tehát, mire figyeljek, airpods vásárlásnál? Milyen hibái szoktak lenni?

2022. szept. 24. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!