Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet érdemes ebben...

Milyen tabletet érdemes ebben az esetben vennem?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, ebben a félévben elég sok tárgyunk esetében kell elearningre feltöltött jegyzeteket, feladatlapokat használni órán, törvényszövegeket nézni. Laptomon van, bár már kicsit régi, de azért amire használom, még jó. Eddig órákon nem volt rá szükség, azonban most jól jönne a telefonomnál nagyobb kijelző. A laptopot viszont nem kényelmes magammal vinnem, hamar le is merül. Szóval a tableten gondolkozom most. Nagyjából ennyo használattal, amit leírtam az előbb+esetleg egy-két film megnézésére vonaton milyenre lenne érdemes beruháznom. Túl drágát nem szeretnék venni, eddig úgy 100k körül gondolkozom maximum. Vagy esetleg érdemesebb többet rászánnom, hogy a későbbiekben is használható legyen, és vegyek inkább egy ipadet? Mert jelenleg úgy érzem, hogy tényleg minimálisan használnám ki a lehetőségeit, de később nem tudom, mi lenne a helyzet vagy úgy alapjáraton megérné e. Szóval tudnátok tanácsot adni és esetleg konkrét típust is ajánlani. A hosszabb üzemidő és a nagyobb tárhely előnyt jelentene, játszani nem szoktam, szóval ez ilyen szempontból nem releváns a terméknél

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. szept. 16. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
30%

iPad 9. Ha újonnan vásárolnál. 130 környéke. Viszont módfelett időtálló és sokkal jobb a szoftverezettség, mint androidos tabletek esetében.

Szebb és igényesebb appok vannak iPadOS-re. De tény és való, hogy nagyobb arányban fizetősek az appok.

De! Az 5 és féléves sima iPad is megkapja a legújabb friss és ropogós iPadOS 16 főverziót.

Azonos évben kijött Tab A Samsung tablet meg kapott kb 2 évig frissítést:D Nagy különbség.


Na meg ott van az első generációs Pencil. Matt kijelzőfóliával módfelett kellemes a kézírás élmény. Nem is beszélve arról, hogy a kézírás és a firkálás segíti az adott anyag memorizálását, szóval ha már tablet, semmiképp se hagyd ki a kézi jegyzetelést.

A 64GB tárhely viszont nem túl combos. Bár, ha használtan is vásárolnál, kinyílnak a lehetőségek.

2022. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is iPad 9-et használok egyetemen. Én teljesen megvagyok vele elégedve
2022. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!