Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen vezeték nélküli fülhall...

Milyen vezeték nélküli fülhallgatót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Iphone xs max-al és Huawei p20-al használnám

A zajszűrés nem lényeges számomra, inkább a hangzás és az üzemidő

max 50 000Ft



2022. szept. 23. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

ha olyan is jó, aminek a két felét vezeték köti össze: [link] (a kezdő kép ne tévesszen meg, az a pro, de az ügyfélszolgálat szerint a simát árulják)

ha mindenképp TWS kell, akkor abban nem tűrik segíteni, nem használok olyat :/

2022. szept. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
na meg máshol amúgy a pro-t is kapni, az is még épp 50000 alatt van :D
2022. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 60król leárazott piros under armour JBLt vettem 30 ezerért. Lehetne jobb az üzemidő, de végül is sose hallgatom addig, hogy lemerüljön végleg. Ráadásul nagyon gyorsan feltölt. Szóval több óra zene maxon, mire lefogy, és mondjuk fél óra háromnegyed óra alatt fullon van. Jó a hangja, jól kizárja a zajt ajánlani tudom. Skullcandyt háromszor vettem előtte, különböző típusokat is, mind elromlott 3 nap után, úgyhogy azt semmiképp ne vedd meg.
2022. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:
Én meg egy akciós Soundcore Liberty 3 Pro-t tudtam venni 36000 Ft-ért. Ennyit, ha sikerül elcsípni megér, úgy gondolom. Hangzása eleinte nagyon nem tetszet, kell hozzá EQ és egy kis bejáratás, de utána egész jó hangja lesz. A közép tartománya halkabb számomra, V karakterű, Ezt kell korrigálni az EQ-val
2022. szept. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!