Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért kapcsol ki néha magától...

Miért kapcsol ki néha magától a tv?Szóval nem rendszeres de van olyan hogy magától csak úgy kikapcsolt most is ezt csinálta. Utoljára kb két hete csinálta ezt. És nincs rajta beállítva semmilyen időzítő. Illetve műszaki baja sincs.

Figyelt kérdés

2022. szept. 28. 21:45
 1/9 anonim válasza:
100%
Gyárilag úgy kapod általában, hogy van rajta beálltva időzítő, energiatakarékosság miatt van.
2022. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet,én meg amilyen parás vagyok már azt hittem hogy szellemek miatt,mert már volt paranormális élményem.
2022. szept. 28. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért általában nem a legvalószínűtlenebb megoldás a helyes. :) Pár hasonló kérdés vetődődött fel már itt, és ezek mindgyikét valamilyen belátható műszaki hiba vagy hasonló logikus tényező okozta. Sokkal-sokkal valószínűbb a reális, evilági magyarázat a te esetedben is.
2022. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem ma a monitorom kapcsolt ki a laptopon. Még sose csinált ilyet.
2022. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Darius- ***** válasza:
Elektronika kategoriaban talan tobbet tudnak segiteni. Én nem nagyon értek ezekhez, talan hibas tapegység. Nézd meg az antennatol jovo kabelt . Masik ok lehet az idozito.
2022. szept. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Magdi anyus kapcsolgatja a túlvilágról
2022. szept. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
A legtöbb TV kikapcsol magától ha pár óráig nem csinálsz vele semmit.
2022. szept. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Van olyan, ha frissítik a digi kódert kikapcsol. Elektronikai koincidencia
2022. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

#2

Akkor miért nem infó kategóriába írod ki legelőször?

2022. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!