Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy smart boxot, hogy...

Vettem egy smart boxot, hogy tudjak filmezni rajta. Hbo maxot a Google play áruházból le tudtam tölteni, és telepiteni. De a netflixet, és a disney+ nem találom a Google play áruházban. Csak máshol tudom letölteni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
H96 max smart box. Android 11 fut rajta. Link: [link]
2022. okt. 6. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Már az áruház neve sem kecsegtet semmi jóval:

"Olcsóság" - Egy mondást idéznék: "Olcsó húsnak híg a leve".

Más dolog, de ide tartozik.

A mai világban SEMMI, a világon SEMMI nem olcsó.Minden azt harsogja, hogy mennyire pokolian elszálltak az árak minden lehetséges téren az élelmiszerektől a műszaki cikkeken át a ruhákig.

Ami mégis olcsó, az meg vagy gagyi, vagy tele van kompromisszumokkal...(nem tudja ezt, nem tudja azt)


Ha mindenképp ezt szeretnéd használni, és nem venni egy újat, újabb kiadást csinálva, akkor amit ÉN a TE helyedben megtennék: Bemennék egy MediaMarktba. Ott vannak fiatal (20-30-40 éves, képzett, műszaki vénával, érzékkel rendelkező férfiak, és közölném, hogy - józan határok között - ha technikailag megoldható, kifizetem, amibe kerül, hozzák működésbe és mondják el, mit kell tennem, hogyan tudom használni.


Ha ezt meg lehet oldani, akkor használom úgy, ha nem, akkor tanulópénz, kuka (esetleg hirdetőoldalakra felpakolhatod, hátha lesz valaki balek vagy műszaki vénás ember, aki - hasamra csapok - mondjuk 2.000-ért elviszi.A 2.000 is több, mint a 0, azaz a nulla, és akkor mégis nem rohadt rád. )

2022. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valódi válaszokért én inkább itt érdeklődnék:

[link]

2022. okt. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit sem szabad rendelni ilyen dropshipping oldalakról, annyit csinálnak, hogy megrendelik egy kínai oldalról a cuccot a te címedre, ebben az esetben eu raktárról, hogy ne legyen vám és hamarabb megérkezzen.

Megrendelni te is meg tudod eu raktárral rendelkező kínai webshopokból és olcsóbb is lesz, csak 12ezer forint ingyen szállítással:

[link]

Azért nem találod meg a streaming szolgáltatók appjait, mert ennek a rendszere nem hitelesített a Google által.

Aztán ott van még az, hogy hiába telepíted külső forrásból, ha nem támogatja az adott eszköz a Widevine L1 CDM védelmet, akkor nem engedi, hogy HDben nézd a filmeket.

2022. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat. Akkor vedzek Xiaomi boxot. Jót hallottam róla.
2022. okt. 7. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!