Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom meg oldani ezt a...

Hogyan tudom meg oldani ezt a problémát hogy tudjak telepíteni a gépemen?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!! Nekem olyan problémám lenne és abban kérném a segítségeteket hogy most lett új alaplap meg új hűtő a gépemben és emiatt újra téve a gép. 64 bites Windows 10 van rajta és nem tudok semmit sem telepíteni. Pénteken kaptam vissza a gépet és tegnap próbáltam fel tenni pár programot amik kellenek nekem. Ilyen például a Freemake Video Downloader és Converter és a Viber. Hogyan tudom meg oldani hogy újból tudjak telepíteni bármit??? Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!!! ;) Ezt írja ki mindig itt a kép:

2017. febr. 27. 19:47
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt a kép:



[link]

2017. febr. 27. 19:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a kép kevés lesz. Ha nem csak ezek kellenek és friss telepítés akkor probáld ki a ninite.com oldalt kipipálod ami kell pl vlc player google chrome stb és alul get your ninite és automatán felpakol mindent, ha ez se megy akkor ott valami más gond lesz!
2017. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már jó lett de azért köszönöm szépen!!!
2017. febr. 28. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!