Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mikor telepiteném a Windows...

Mikor telepiteném a Windows 7-et nem jön be semmi csak a kék kép. Mit javasltok?

Figyelt kérdés

Windows 10 -el os próbáloztam, usb-vel cd-vel a biosba is állítgattam h mi legyen a boot de semmi. Van amikor kihuzom es visszadugom akkor valahogy vagy 5 perc mulva bejön az istaláló de utánna 0%nál marad. Windows nincs rajta mert formatálta mikor telepítettem...

[link]



2016. jún. 11. 19:27
 1/1 A kérdező kommentje:
Hozzáfűzném hogy reggel ment rendesen, nemrég vettem ki szekrényből a gépet, windowst akartam rajta cserélninés ez lett, windows sincs már rajta... Régen is volt ilyen de valahogy megoldottam, mit tudnék ezzel kezdeni?
2016. jún. 11. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!