Apple airpods 3 vélemények?

Figyelt kérdés
Hangzásban mennyi különbség van a 2 és a 3 között?

2022. okt. 13. 05:21
 1/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Tesztek alapján jobb mindenben, ez érthető. Hogy mennyivel? Ha jól működő 2-es Airpods-od van, akkor nem cserélném le, nekem nem érne annyit. Ha nincs vagy gond van vele, akkor igen.
2022. okt. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

Teljesen más a kettő, mivel az airpods 2 fülkagylóba illeszkedik, a 3 meg agybadugós, így mások a hangok karakterisztikája is.

A 2 több külső zajt enged be a természetéből fakadóan, a 3-ban meg van anc.

2022. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Helyedben prot vennék..Nem sokkal dragabb és többet tud
2022. okt. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
50%

#2, szerintem összekevered a Pro-val, azon van zajszűrés, a 3-ban nincs, csak spatial audio. A kialakítása is inkább a hagyományos Airpodshoz hasonlít, csak kívülről néz ki majdnem úgy, mint a Pro.

Egyetértek az előttem szólóval, én is inkább a drágábbat választanám, mondom ezt úgy hogy a 3-at még nem próbáltam :D

2022. okt. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A pro és a 3 között ha jól tudom, annyi különbség van hogy a pro gumiharangos és van benne ANC, de nyugodtan javítsatok ki ha rosszul tudom, az ANC-t valószínűleg nem használnám mivel jobban szeretem ha valamennyire hallom hogy mi történik körülöttem, a gumiharangos füleseket meg sosem szerettem
2022. okt. 14. 06:56
 6/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%
A 3-as kicsit olyan, mint a nyitott fejes, szerintem levegősebb. Én anno irodában használtam az 1. kiadást és szerettem, mert nem túl magas hangerőn is hallottam a környezetet is, olyan volt, mintha ott szólt volna valahol a zene az irodában. Most fülbe dugósat használok, itt nagyon halkan hallom a környezetet, áteresztéssel rendben van.
2022. okt. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Elmondom

Neked,hogy van a pro-n olyan,hogy “átengedés”,ugyanúgy hallod a környezetedet,mintha bent se lenne a füledbe semmi.Te tudod,de csak 15ezerrel drágább és jobb.

2022. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Morzsi007 ***** válasza:
52%

A fülbedugós valakinek kényelmetlen, ha neked is és

ha nincs szükség aktív zajszűrésre, jobb üzemidőt szeretnél, akkor az Airpods 3 megfelelő. És még olcsóbb is.

2022. okt. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Airpods 3 kényelmetlen sokak számára,mivel nagy a fej része amit bedugsz
2022. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Nyílván jobb.
2022. okt. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!