Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Edzéshez való okosórát keresek...

Nolimit001 kérdése:

Edzéshez való okosórát keresek de nem tudom a tengernyi lehetőségből választani. Tudtok ajánlani tapasztalatok alapján,többi lent?

Figyelt kérdés
Edzéshez keresek okosórát,tudja mérni,azt ami ilyenkor szükséges: pulzus,elégetett kalória,véroxigén ilyesmik stb jó üzemidővel. GPS-s nem szükséges,fizetés sem szükségesaz órával.

2022. nov. 7. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván lesz, aki fog itt konkrét órákat ajánlani.

Én amondó vagyok, hogy menj be egy ilyen üzletbe, tárd az ottani eladó elé az igényeidet, ahogy nekünk - pulzus,elégetett kalória,véroxigén, és azt is, hogy tételesen, konkrétan ezen kívül még mi - meg az árkeretedet. Ez utóbbi nyilván ad egy keretet, és azt kell megnézni, hogy ott helyben, vagy akár rendelésre van-e a kettőnek metszéspontja.A GPS jó, hogy nem kell, az maga egy drágító tényező, ha kellene, hogy legyen az órában. Nekem sincs.

2022. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Apple watch
2022. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Huawei illetve Honor óráit nézegesd, 2 hetet is elmennek egy töltéssel.
2022. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állítólag Garmint is érdemes nézegetni.
2022. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!