Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyem vezeték nélküli fülhalg...

Ladik kérdése:

Milyem vezeték nélküli fülhalgatót vegyek?

Figyelt kérdés
Max 10-15 ezer forintot szeretnék rá költeni.

2022. dec. 4. 12:06
 1/4 A kérdező kommentje:
samsung galaxy a 12-sem van
2022. dec. 4. 12:08
 2/4 anonim válasza:
Igaz kicsit drágább, és más a márka, de nekem Xiaomi Redmi Buds 3 Pro-m van már négy hónapja, és az eddigi három vezeték nélküli fülesem közül kizárólag ez bírta idáig (meg remélem még jó sokáig). Az elsőt még májusban vettem 10 ezer forintért (azóta valószínűleg drágább egy-két ezerrel), az Honor Choice True Wireless Earbuds volt. Egy hónap után egyik pillanatról a másikra kb. 90 százalékos halkulást tapasztaltam az egyik fülhallgatóban, és mindent kipróbáltam, nem segített, pedig nem érte víz, sem egyéb sérülés, és rendszeresen tisztítottam is. Betudtam annak, hogy selejtet kaptam. A második az egy JBL 200 tws volt, nagyjából 18.000 forintért, szintén egy hónap után mondta fel a szolgálatot, először nem csatlakozott a telefonomhoz, aztán drasztikusan halk lett mindkettő füles. Szerencsére annak megtartottam a papírjait, így egy hónapos kivizsgálás után visszakaptam a pénzt, és azt kiegészítve vettem a mostanit, és azóta is ezt használom, probléma nélkül.
2022. dec. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De attol még hogy más márka működnek eggyüt nem?
2022. dec. 4. 15:16
 4/4 anonim válasza:
Igen, nem gátol semmiben
2022. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!