Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy f9 vezeték nélküli...

Halaszzoltan kérdése:

Van egy f9 vezeték nélküli fülhalgatóm elkezdte azt hogy a kettő külön szol hiába csatlakoztatom mind a kettőt a telefonhoz úgy mint régen nem akar jó lenni csak külön akar szólni mind a kettő, mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés

Meglehet csinálni? Mert eddig bekapcsoltam a jobb oldalit fel csatlakozott utána balt és volt valamien hang és mind a kettő egyszerre szólt de most a másik is fel csatlakozik de csak az egyik szól, ezt hogyan tudom megcsinálni?

Tipusa f9 felül hosszú csíkban digitális kijelzős középen a töltöttség két oldalt meg csíkokban mutassa mennyire van feltöltve.



2021. máj. 28. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne mind a kettőt csatlakoztasd, hanem először kapcsold be mindkettőt és várd meg, míg párosodnak, ez automatikusan megtörténik. Ezután már csak egyet fog látni a telefon, arra az egyre csatlakozz és akkor fog sztereóban szólni.
2021. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom probáltam de nem akarnak össze csatlakozni
2021. máj. 29. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez leggyakrabban azért van, mert előbb csatlakozol az egyikhez, mint párosodni tudnának. Kapcsold ki a Bluetootht teljesen és hagyd őket tenni a dolguk.
2021. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen sikerült!

Mikor a telefonommal még nem kapcsoltam össze ugy manuálisan kikapcsoltam a fülest és bekapcsolás után dupla kattintással rámentem a párositásra igy össze kapcsolodtak igy sikerült.

2021. máj. 29. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!