Mi lehet a tablet baja?

Figyelt kérdés

Van egy tabletünk. Nem régi, most lesz 4 hónapos. Ha lemerül teljesen, akkor nem lehet visszakapcsolni. Nem jelzi a töltést sem. A férjem legutóbb hosszas próbálkozás után valahogy bekapcsolta azzal a jótanáccsal, hogy ne hagyjuk teljesen lemerülni. Figyeltünk is rá, de most sietni kellett és elfeledkeztem róla. Most nem tudunk vele semmit csinálni.

Úgy gondolom ez nem normális egy 4 hónapos tabletnél


2022. dec. 22. 15:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként Nokia, szóval nem is valami nevenics.
2022. dec. 22. 15:57
 2/11 anonim ***** válasza:
akkor kérd meg a férjed hogy kapcsolja vissza. Probléma megoldva
2022. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyrészt nincs megoldva, mert szerintem az nem normális hogy hosszasan baszakodva lehet egy lemerült tabletet egyáltalán feltölteni. Ugyanis egy jól működő tabletet simán feltöltesz és bekapcsolsz.

Másrészt nincs itthon és mivel dolgozik, máskor is lesz hogy nincs itthon

2022. dec. 22. 16:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Vidd vissza oda ahol vetted, vagy vedd fel a kapcsolatot a webáruház ügyfélszolgálatával. Lehet csak valami érintkezési hiba amit garanciában megjavítanak vagy kicserélik.
2022. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint egy teljesen lemerült eszközt akár több óráig is töltőn kell hagyni, de mindenekelőtt nem hagyni nem hogy lemerülni, de kb. 15% alá menni, bár erről megoszlanak a vélemények. Egyes eszközök jeleznek ilyenkor, vagy akár ki is kapcsolnak szó nélkül.
2022. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Az ég világon semmit nem vesztesz:

Tedd fel a töltőre és hagyd rajta, van esély, hogy néhány óra mulva, vagy reggelre magához tér.

Tudsz most jobbat?

2022. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a jövőben többet hallgatnék a te Uradra. Ugyan nem műszaki zseni, de jó meglátásai vannak.
2022. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy Huavei tabletem van. Kb 4 éves. Minden este nyüstölöm, legalább 4-5 órát. Még soha nem merült le, és hamar fel is tölt. Szóval amit írsz, az nem normális egy tablettől. Vidd vissza, és mond el a hibát, bár nem nagyon tudnak rajta segíteni ha e is veszik javításra. Ja és a mobilom is Huawei P30 lite. Egyidősek. Hiba nélkül működnek. Ha ujat vennék, csak ilyent vennék.
2022. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírsz, az nem normál működés, szóval érdemes a garanciális ügyintézés felé indulni. Sajnos tipikusan olyan jellegű hiba, amit a szervíz röhögve visszabasszz azzal, hogy a teszteket elvégezték, hibát nem tapasztaltak...
2022. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Poszeidon válasza:
100%
Ha 4 hónapos vidd vissza, 1év garit kötelezően adnak minden műszaki termékre.
2022. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!