Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen kis méretű, olcsóbb...

Milyen kis méretű, olcsóbb tv-t lenne érdemes vennem ps5-höz? Van értelme egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nagy, drága tv van. De már unom hallgatni, hogy nem igaz, hogy már megint miattam nem lehet nézni. Azért jött fel a gondolat, hogy veszek egyet csak magamnak. Lemértem a helyet, maximum 90cm széles lehet, de az nagyon a vége, szóval inkább pár centivel kisebb. 100ezret, nagyon maximum 150-et költenék rá. Nyilván nem várok ennyiért csodát.

2023. jan. 17. 09:01
 1/8 Morzsi007 ***** válasza:
92%
Én inkább vennék egy FHD 32”-os monitort. Ennyiért vannak már. Legalább nem lenne akkora késés, mint Tv esetében legtöbbször.
2023. jan. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Inkább vegyél egy gaming monitort, sokkal jobban jársz vele, ha amúgy nem szoktál TV-t nézni.
2023. jan. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem, miért kell ezen bohóckodni, hiszen veszel 50e-ért bármilyen 60cm-es tv-t, aminek úgy is csak a bemenetét használod és a többi funkció nem érdekel...+ tartalék tv-nek is jó lesz az még.


[link]

2023. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
#3 azért kell bohóckodni, mert a TV-nek általában van egy eléggé érezhető késés, ahogy az 1-es írta. Ha viszont vesz egy 1ms válaszidejű gaming monitort, ott szinte nincs.
2023. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

4

Hát, nagy tragédia, ha 5ms-eset vesz...olcsóbban jelentősen...ez csak játék...

2023. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak az 5ms. Olvass utána, sokkal több tényező befolyásolja. Ha ennyire nem értesz hozzá ne próbálj már okoskodni.
2023. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Morzsi007 ***** válasza:
79%
Az a baj, hogy az nem 5ms a legtöbb esetben, hanem jóval több.
2023. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%

6

Jó van okoska, ha zavar az értelmesebb szemlélet, akkor 1ms alatt szedd a lábad a patikába és ott tahoszauruszkodj;)

2023. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!